Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Вимикачем називається пристрій, завдяки якому, можна простим натиснення замкнути або розімкнути електричний ланцюг, або ж завдяки якому, можна включити або виключити електрообладнання. Із самої назви прохідний вимикач, вже ясно що це за пристрій, зовні прохідний вимикач не матиме вирізняють їх від будь-якого іншого вимикача особливостей.

Відмінністю прохідного вимикача від інших вимикачів буде тільки схема підключення. У звичайному вимикачі замикання і розмикання проводитися тільки двох контактів, тоді як в прохідному вимикачі конструкція розроблена з трьома робочими лініями. Одна з ліній буде робоча, а дві інші перекидні лінії. Саме завдяки такій конструкції прохідний вимикач, можна включати і вимикати з двох різних точок.

shema prohodnogo vykljuchatelja

Прохідні вимикачі бувають Одноклавішний, двоклавішні і трехклавішние. Найпопулярнішим є Одноклавішний прохідні вимикачі.

Щоб виконати установку одноклавішного прохідного вимикача необхідно, провести такі дії. Спочатку на перший контакт підключається загальна лінія, потім перекидні елементи підводять до другого і третього контакту, а потім встановлюють два прохідні вимикачі в місцях завчасно визначених для цих приладів. Після того як установка перехідного вимикача виконана, необхідно обов'язково провести діагностику правильності підключення схеми прохідних вимикачів. Діагностика проводиться по простому алгоритму. До двох встановленим прохідним вимикачів подається напруги, на першому вимикачі натискається кнопка включення і лампочка загоряється, це хороший знак, потім проходять до другого прохідного вимикача і на ньому теж натискаю клавішу тільки тепер лампочка повинна згаснути і якщо все спрацювало правильно схема підключення прохідного вимикача вірна. Для повної впевненості діагностика схеми проводитися в зворотному порядку і прохідними вимикача можна користуватися.

Підключення Двоклавішний і трьохклавішний прохідного вимикача набагато складніша і тому установка таких вимикачів вимагає певних знань і навичок майстра електрика. Необхідно як мінімум скласти технічний план робіт, а це завдання не з простих.

Також прохідні вимикачі можуть бути не клавішними, а сенсорними. Сенсорні прохідні вимикачі в свою чергу ділитися на сенсорні прохідні вимикачі прямої дії і з диммерами. Диммери дають можливість регулювання яскравості освітлення, що іноді дуже зручно. Сенсорні прохідні вимикачі також будуть меть свої нюанси по установці, тому краще викликати електрика, щоб не нашкодити електриці в квартирі або будинку.

Необхідно встановити прохідні вимикачі в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку прохідних вимикачів різних типів, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber