Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електричні низьковольтні апарати, які призначені для комутації в електричних ланцюгах називаються пакетними вимикачами. Пакетні вимикачі використовують для включення або ж відключення електроланок як з постійним, так і змінним струмом. Пакетні вимикачі по конструкції поділяються однополюсні, двополюсні і триполюсні. Також пакетні вимикачі частенько називають пікетники.

Складається пакетний вимикач з корпусу пакетного вимикача, механізму для перемикання, рукоятки і контактної системи. Корпус виконують з ізоляційних шайб, з'єднують шайби стягивающими шпильками, а контактна схема складається з рухомих і нерухомих контактних груп.

Основні плюси пакетних вимикачів - невеликі габарити, наприклад, в порівнянні з рубильниками, установка яких не скрізь доречна, досить великий ресурс комутації, при виконанні комутаційних операцій збережуться досить висока безпека можливого ураження електричним струмом. Крім основних плюсів, є і додаткові, такі як зручність обслуговування пакетних вимикачів, висока стійкість до механічних пошкоджень. Стан виступів фіксує шайби вказує на термін експлуатації пакетного вимикача. Якщо фіксує шайба зношується, пакетний вимикач приходить в несправність і його слід замінити. На жаль, термін експлуатації пакетних вимикачів невисокий саме з цієї причини. Ремонту пакетні вимикачі не підлягають, тільки заміні, продовжити термін служби пакетного вимикача можна почистивши пакетний вимикач хоча б раз на півроку.

З огляду на всі плюси пакетних вимикачів, вони відмінно підходять для установки в промислових електроустановках. Також пакетні вимикачі відмінно виконують свою функцію в освітленні промислових виробництв і розподільних електрощитах багатоквартирних будинків.

Пакетні вимикачі не виконують функцію захисту електричного кола від аварійних ситуацій, для це функції необхідно додатково встановити автомат. Автомати або запобіжники необхідні для від перевантажень, а також короткого замикання.

Не завжди умови зовнішнього середовища щадні і комфортні для роботи різноманітних електричних апаратів. Для установки пакетних вимикачів при високій вологості, бруду і температур передбачені такі види пакетних вимикачів, які зможуть повноцінно впораються зі своїми обов'язками і в агресивному середовищі. Для цього корпус таких пакетних вимикачів має спеціальний захист з певним стандартам.

Сьогодні у зв'язку зі змінами вимог старі пакетні вимикачі замінюють на автомати, діффавтомати або ж пристрої захисного відключення.

Заміну пакетних вимикачів виконують наші електрики, звертайтеся за телефонами зазначених на сайті!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber