Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Рубильник є найпростішим комутаційним апаратом, що складається з ручного приводу і металевих ножових контактів, які входять в нерухомі пружні контакти. Електротехнічна мета рубильника включити або відключити навантаження з високим електричним струмом.

Найчастіше встановлюють рубильники, а основних щитах електромережі, таких як в підвалах багатоквартирних будинків, або громадських установах таких, як лікарні, дитсадки, школи і тому подібні установи. А також в основних точках розподілу електроенергії, наприклад, підстанціях.

Класифікують рубильники за такими характеристиками як: величина номінального струму, кількість полюсів, розривні контакти, спосіб управління, спосіб кріплення проводів.

Залежно від того чи буде рубильник працювати зі змінним або ж постійним струмом вибирають рубильники з розривними контактами або без таких. Управління для установки рубильника може перебувати як на лицьовій стороні, так і дистанційне на задній стороні. Провід також можуть кріпитися як на лицьовій стороні, так і на задній. Рубильники можуть бути з одним полюсом, з двома і з трьома полюсами. Токоуправленіе здійснюється центральною або бічною рукояткою.

Зазвичай рубильники поміщають в спеціальний захисний ящик, з важелем на зовнішній стороні.

Підключають рубильники дротовим проводом з обтиснень гільзою, проводом з центральною жилою, шинопроводом.

Типів рубильника всього два: рубильник з двома положеннями роботи вмикати або вимикати - розривний рубильник, і рубильник з трьома положеннями роботи включення основного харчування, відключення основного харчування і потім включення резервного живлення - перекидний або реверсивний рубильник.

У стандартах не використовують визначення рубильник, а використовують такі визначення як: роз'єднувач, перемикач навантаження, або вимикач - роз'єднувач разом.

Заміна рубильника може знадобитися в разі якоїсь несправності з контактами, неправильної роботи вивідного режиму, або інших причин порушення функціональності рубильника.

Потрібна заміна рубильника в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно замінять рубильник будь-якого типу, як в багатоквартирному будинку, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само можлива послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber