Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У кожному будинку, квартирі або будь-якому іншому приміщенні не обійтися без освітлення, так як світловий день закінчується, а наша з вами діяльність ще триває. Для того щоб забезпечити висвітлення, використовуються різного типу лампочки. Найвідомішими і поширеними є лампочки розжарювання, хоч одна така лампочка, але є в кожній квартирі в кожному будинку, хіба що лампу розжарювання годі й знайти в будинку, де господарі явно стежать за нововведеннями.

Будь-яка людина знає, що таке, коли перегоріла лампочка. Бувають ситуації, коли лампи розжарювання неточно іноді перегорають, а горять з частотою в три чотири дні. За заявленим характеристикам лампа розжарювання повинна працювати в районі тисячі годин, а якщо перерахувати на годинник три чотири дні роботи, то вийде максимум годин сорок, що дуже і дуже мало.

Іноді причиною такого частого перегорання лампочок є виробник. Але не завжди причиною перегорання ламп розжарювання буває вина виробника, є й інші причини перегорання лампочок, наприклад, проблеми з електропроводкою або неправильні умови експлуатації лампочок.

Найпоширеніші причини перегорання лампочок розберемо по порядку.

Рівень напруги в електромережі найголовніша проблема, через яку перегорають лампочки. Виробник виготовляє лампочки під визначено напругу. І якщо напруга електромережі значно вище того на яку розрахована лампочка, лампочка буде дмухнути досить швидко. Що б уникнути потрібно звертати увагу на номінальну напругу, вказане на лампочці і брати його трохи вище стандартного 220Вт.

Звичайно, можна додатково встановити стабілізатор напруги, і таким чином ви захистите від перепадів напруги в електромережі не тільки лампочки, а ще й свою техніку, а її замінити не так просто як лампочку.

Також для лампочок розжарювання і галогенних лампочок виробляють електронні блоки для плавного пуску.

Частота включення лампочок теж важлива, якщо занадто часто включати і вимикати лампочки вони будуть горіти

Контакти і матюкав, з якого, виконаний патрон, хороші керамічні патрони, пластикові ж патрони часто перегріваються, втрачають свою форму, тріскаються і в них пропадає або бічній, або центральний електричний контакт і як наслідок лампочка перегорає.

Контакт вимикача як одноклавішного, так і Двоклавішний псується з часом використання, йде процес підгоряння контактів, в результаті порушення роботи лампочки і лампочка теж перегорає.

Згодом контактні з'єднання проводів електропроводки, особливо якщо електропроводка алюмінієва слабшають і це теж може стати причиною перегорання лампочок, щоб уникнути цього з'єднання проводів слід періодично перевіряти.

Лампи розжарювання не особливо стійкі до частих вібрацій або інших механічних впливів, якщо вам необхідно освітлення в таких умовах краще віддати перевагу світлодіодним лампочкам.

Температура навколишнього повітря середовища теж займає не останнє місце, в умовах низьких температур лампи теж часто горять.

Підводячи підсумки, якою б не була причина частого перегорання лампочок її необхідно визначити і вирішити, і тоді ваше освітлення буде непохитним!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber