Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У кожному будинку або квартирі при ремонті або будівництві, досить важливу роль відіграє прокладка електропроводки. Без електрики ні квартира, ні будинок не будуть повноцінними. Спеціалізовані компанії або приватні електрики можуть якісно виконати прокладку електропроводки.

Не так давно для багатьох видів робіт, в тому числі і в електриці стало застосовуватися таке поняття як «під ключ». Електрика під ключ поєднує в собі всі роботи по електрифікації об'єкта, від початку електрифікації квартири або будинку і а ж, до самого монтажу електроточок. Після введення електрики в будинок встановлюється розподільний електричний счіток, а вже від електричного щитка розлучаються дроти по всій квартирі або всьому будинку, а потім вже встановлюються кінцеві електричні точки. Кінцеві електричні точки в заздалегідь розраховані за схемою, або проекту електромонтажних робіт, де необхідна установка розетки, де вимикача, де світильника, люстри та інше електрообладнання.

При виконанні електрики під ключ замовник може вибрати буде він сам, займається закупівлею необхідного матеріалу, або розрахунком і закупівлею будуть займатися фахівці, які і будуть виконуватися електрику під ключ.

Наші електрики використовують тільки високоякісні дроти і матеріали, які будуть гарантією довгої служби електропроводки, як в квартирі, так і в будинку.

Також наші майстри встановлюють спеціальні пристрої, такі як захисні автомати, реле, діффавтомати, а вони в свою чергу буду захистом вашої електропроводки і людей від витоків струмів, замикань, уражень струмом і інших неполадок електрики.

Одним з плюсів електрики під ключ є можливість вибору чорної або чистової обробки нової квартири при покупці, таким образі замовник може заощадити кошти, і зробити необхідну під себе схему електропроводки. Самим виконати прокладку електропроводки досить складно, тому краще звернутися до фахівців, які мають певні навички і досвід роботи. Адже якість електропроводки в квартирі або будинку впливає і на термін служби електропроводки, але і більш важливі речі, такі як безпечно і здоров'я людини, саме з цієї причини краще довірити прокладку електропроводки майстру електрики під ключ і мінімально бути залежним від цього роду роботи.

Цікавить електрика під ключ в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають всі необхідні роботи в електриці під ключ як в квартирі, так і в приватному будинку або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber