Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Прожектори - це електричні пристрої, призначені для освітлення. Прожектор перерозподіляє світло однієї лампочки, або декількох лампочок, в малих тілесних кутах забезпечуючи, таким чином, зосередженість світлового вивчення в певному куті. Такий розподіл світла утворюється прожектором завдяки такому пристрою як дзеркальна або дзеркально-лінзова оптична система. Леонардом да Вінчі був виконаний найперший креслення прожектора.

У прожекторе джерелом світлового випромінювання виступають лампочки, вони випромінюють світловий потік не направлено або ж направлено, маючи досить широкий кут, а вже лінза чи рефлектор концентрують світловий потік у необхідному вужчому кутку. Рефлектором найчастіше виступає спеціальне параболічне або ж гіперболічне дзеркало. Якщо в прожекторе використовувати звичайні лінзи прожектор вийти досить габаритний і важкий, через зменшення габаритів і ваги прожектора в прожекторах часто застосовують лінзи Френеля. При необхідності установки прожекторів під відкритим небом, прожектор повинен мати захист від вологості і бруду, щоб уникнути в умовах експлуатації прожектора швидкого виходу з працездатності.

Розрізняються прожектори, розраховані на далеку дію, заливающее освітлення, акцентування різних споруд, а також на передачу інформації.

За типами ламп застосовуються в прожекторах, прожектори бувають світлодіодні, металогалогенні, ксенонові, ртутні та плазмові.

Установка прожектора може здійснюватися як на підлозі, так і на стелі, стінах, опорах, головне, щоб поверхня, на яку буде проводитися установка прожектора, була рівна. Для того щоб прожектор був надійно зафіксований, його закріплюють кронштейном, максимально затягуючи в основному в трьох отворах кріпильні гвинти і болти. Шляхом ослаблення на корпусі кронштейна бічних гвинтів є можливість регулювання кута нахилу прожектора і таким чином регулювати і кут освітлення.

Установку прожектора повинен виконувати кваліфікований фахівець. Необхідно установка прожектора в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку прожектора як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber