Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електродвигун один з найпоширеніших споживачів електричної енергії. Саме електродвигуни споживають в дві третини вироблюваної країною електричної енергії. Підключення електродвигуна до мережі живлення здійснюється при використанні такого комутаційного пристрою як контактор.

Контактором називається пристрій, що має дві позиції роботи і самовозврат, який використовується для частих перемикань комутаційних струмів, в умовах певних навантажень струмів. У роботу контактор приводитися за допомогою приводу. Два комутаційних положення контактора це безпосередньо включення і відключення контактора. Привід, який найбільш часто застосовують в контакторах, називається електромагнітний. Самоповерненням контактора називається повернення контактора після включення назад у відключене стан, забезпечується самовозврат контактора за допомогою спеціальної поворотної пружини, маси рухомої системи або за допомогою і того і іншого чинника.

Пускачем називається комутаційний пристрій, що використовується щоб запустити, зупинити і захистити електричних двигунів, що не введених або не виведено в ланцюг опорів резисторів. Захищають пускачі електричні двигуни безпосередньо від струмів перевантаження, цього в пускач вбудовується спеціальний пристрій, теплове реле.

Як контактор, так і магнітний пускач може застосовуватися для включення не тільки електродвигуна, а й для багатьох інших досить потужних споживачів електричної енергії. До таких споживачам можна віднести освітлювальні і нагрівальні установки, перетворювальне електричне обладнання, технологічне електричне обладнання і так далі.

Необхідна установка контактора або магнітного пускача в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку контактора або магнітного пускача, або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі у вас питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber