Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Не важливо, чи робиться в квартирі ремонт, або ви просто вирішили замінити одну або кілька старих розеток, необхідно вибрати, який же розеткою замінити стару. Технології не стоять на місці і розетки теж стають більш сучасними та зручними у використанні. Тому вибираючи нову розетку необхідно звертати увагу на вимоги, які сьогодні стоять перед розеткою, для чого буде використовуватися ця розетка, де вона буде встановлена ​​і багато іншого.

Це не означає, що всі старі в будинку розетки варто терміново замінити на нові, а говорить про те, що з плином часу змінюється, припустимо, стандарт вилок і в старі розетки доводитися додатково використовувати перехідник або ви зробили перестановку і ваш пристрій не дотягується до старої розетки і використовується подовжувач і безліч інших ситуацій, коли стара розетка застаріла і це не дає вам можливості повноцінно нею користуватися.

Вибираючи хорошу розетку, слід звернути увагу на супорт він повинен бути ізольованим, в сучасних розетках супорт двошаровий, його підстава - оцинкована сталь різниця між супортами розеток, а накладка виготовлена ​​з полікарбонату. Необхідно це для того щоб додатково збільшити електробезпека. У разі якщо щось піде не так і на корпус розетки піде струм, завдяки такій ізоляції супорта, ви не отримаєте удар електричним струмом, тим самим вбережете своє здоров'я. Такі розетки коштують дорожче, найпростіших, але вони на порядок безпечніше. Додатковим плюсом такої конструкції супорта розетки буде збільшення міцності відсотків на п'ятдесят, завдяки матеріалу з якого виконаний супорт розетки, а саме оцинкована сталь.

Зовнішня панель сучасних розеток кріпиться на спеціальних защіпки це дуже зручно і швидко, щоб провести монтаж або демонтаж таке панелі знадобитися кілька секунду.

Якщо ж придбати бюджетну розетку, в якій панель виготовлена ​​з пластику поганої якості, то плюс цих защіпок явно перетворюється в мінус, так пластик швидко втрачає еластичність і защипи легко можуть зламатися.

У розетках, в яких не передбачені защипи для кріплення панелі, панель зміцнює за допомогою кріпильного гвинта, іноді і декількох таких гвинтів. Якщо такі гвинти часто вкручувати викручувати, різьблення сточиться і доведеться міняти розетку на нову.

Розетки, які будуть використовувати і в процесі ремонту, варто купити розетку із захисною кришкою, яка захистить розетку від сторонньої пилу, фарби і так далі.

Накладна рамка розетки в нових моделях розеток також легко кріпиться, не вимагаючи демонтажу самої розетки, в той час як стару розетку довелося б повністю розбирати. На рамці є спеціальні перетину, які дозволяють легко вирівняти розетку в разі нерівностей стіни.

Якісна розетка має внутрішню ізоляцію, що робить розетку максимально електробезпеки. Внутрішня ізоляція виконана, так що всі частини розетки, за якими йде струм, закриті та ізольовані. Підібратися до них дуже непросто. Дешевші розетки мають деякі не ізольовані частини розетки, за якими йде струм, а це не зовсім безпечно. Проводити монтаж або демонтаж такої розетки самостійно досить небезпечно.

У житлових кімнатах є такі вимоги до розеток як наявність спеціальних захисних шторок. У неякісних розетках ці шторки виконані так, що через різні вилок вони можуть виламуватися з причини переходу одного матеріалу до іншого на зубцях вилки, коли вилка виймається з розетки. У якісних розетках механізм захисних шторок виконаний так, що їх виламати не вийде, якщо звичайно не постаратися по повній.

Кріплення в підрозетники, теж має значення, в нових моделях використовується нова технологія «подвійний зуб», така технологія збільшує зусилля відриву.

Вибирайте розетку уважно і правильно, і не економте на власній безпеці, рівність ціна якість буде найправильнішим рішенням!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber