Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

На сьогоднішній день вимоги, яких необхідно дотримуватися при складанні розподільного щита мінімальні. Основні вимоги відсутність відкритого доступу руками до контактів, установка хоча б одного автомата і одного пристрою захисного відключення (ОЗУ), цього вже буде потрапляти під вимоги і норми безпеки. В реальності кожна квартира і будинок потребує якісної збірці распределительно щита, для того щоб в подальшому розподільний щит повноцінно виконував всі можливі функції.

При складанні схеми розподільного щита так само слід врахувати його місце розташування, до розподільного щита повинен бути забезпечений вільний доступ. Розподільний щит не повинен знаходитися за тридесятого дверима або бути за проходом заваленим горою будь-яких речей. Так само враховується доступність підключення до вступного силового кабелю, тому місце під складання розподільного щита вибирають недалеко від вступного силового кабелю.

Висота, на якій буде розташовуватися розподільний щит також має значення, необхідно розташувати щиток так, щоб його не могли дістати діти, тобто забезпечити безпеку, але і при цьому щоб розподільний щиток було зручно в стоячому положенні дорослій людині включати і вимикати розподільний щиток. Найчастіше відстань від нижньої стінки розподільного щита до підлоги понад сто сорок сантиметрів.

Якщо ж здійснюється складання вуличного розподільного щита, то тоді щит обов'язково закріплюють під навісом, щоб дощова вода не стікала в розподільний щит, і висоту вибирають вище ста сантиметрів щоб бризки дощової води б'ючись об землю не потрапляли в розподільний щит.

Для того щоб розподільний щит був зручний і практичний, перед тим як приступити до плану розподільного щита слід скласти план енергопостачання квартири або будинку, з огляду на всі майбутні споживачі електроенергії. Найбільш поширений однофазне підключення, тому його найчастіше і враховують при складанні плану. На введенні встановлюють двополюсний автомат, номінал цього автомата вибираю нижче або однаковий до номіналу ввідного автомата, встановленого в під'їзді або на вулиці будинку.

Існують різні схеми складання розподільного щита: найпростіша схема збірки розподільного щита, з пристроєм захисного відключення, по кімнатна і оптимальна схема збірки розподільного щита. Діляться схеми в залежності від наповнення розподільного щита і функцій, які на нього покладаються. Чим більше наповнення розподільного щита і чим вище до нього вимоги в майбутніх користувач, тим більше необхідність довірити складання професіоналам щоб уникнути додаткових складнощів з електропроводкою і електроустаткуванням.

Необхідна збірка розподільного щита в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають збірку розподільного щита, як в квартирі, так і в приватному будинку або проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08:00 - 19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber