Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У більшості будинків і квартир електрична проводка виконана прихованим типом. З цієї причини, якщо трапляється, обрив кабелю, дуже проблематично знайти місце обриву кабелю, і на пошук цього обриву кабелю доведеться витратити не мало часу і сил. Також після визначення місця обриву кабелю необхідно ще дістатися до кабелю, а в умовах прихованої електричної проводки, кабель, просто кажучи замурований в стіні.

А це значить що доведеться віддерти шпалери, расштрабіть стіну, усунути проблему обриву кабелю і знову закрити відкритий простір в стіні, а це мало того що складно ще й не дешево. Спеціаліст, який буде виконувати пошук обриву кабелю і усунення обриву кабелю, теж обійдеться не дешево, так як майстру теж доведеться яро попихтіти, так як знайти місце обриву кабелю іноді непросте завдання навіть для досвідченого фахівця. Єдине полегшення ситуації і значна економія часу, якщо ви будете знати де саме знаходиться обрив кабелю, але таке трапляється не часто.

Існує певний алгоритм дій для пошуку обриву кабелю при прихованій електричній проводці. Перше що необхідно зробити, це знеструмити електропроводку, не забувайте це ваша безпека.

Пошук обриву кабелю в умовах прихованої проводки здійснює майстрами з використанням додаткових інструментів, таких як транзиторні приймачі або звичайні побутові мультиметри. Такі способи пошуку кабелю називаються акустичним або індукційним способом.

Електрики професіонали при пошуку обриву кабелю використовують такі прилади як трасошукачі. Трасошукачі дають можливість не тільки набагато швидше знайти лінію електрики, а також відшукати струмопровідні провідники, отримати інформацію йде до них в даний момент напруга чи ні. Для підвищення точності такі прилади використовують із застосуванням генератора.

Щоб усунути, обрив прихованого кабелю, теж йдуть певній послідовності. Коли місце обриву кабелю точно встановлено кабелю необхідно з'єднати, для цього спочатку відключається фаза, потім в середньому на десять сантиметрів від місця обриву кабелю в ліво і вправо акуратно молотком, розкривають штрабу в якій проведена прокладка дроти. Після чого жилу, яка обірвалася, обережно від'єднують від провідника, так що не пошкодити ізоляцію інших кабелів.

Далі йдуть таким алгоритмом: розводять кінці кабелю по сторонам, з використанням перфоратора і певної коронки роблять в стіні додаткове місце, щоб туди потім помістити коробку відгалужень. Коробку в стіні фіксують за допомогою алебастру, а в коробку поміщають кабелю. Пошкоджені кабелю з'єднують і ізолюють, потім це все заштукатурюють в стіні.

Потребуєте допомоги по визначенню місця і усунення проблеми обриву кабелю в стіні в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно і в найкоротші терміни визначать місце обриву кабелю і усунуть його, при необхідності проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber