Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Таїнство Новорічної ночі по істині казково, тому в передчутті Нового року, в кожній квартирі і в кожному будинку створюють затишну, приємну атмосферу. Встановлюють ялинку, розвішують іграшки і мішуру, а також який Новорічне свято без чудових вогників. Але слід пам'ятати що для того щоб вогники загорілися використовувати електрику і якщо з ним обходитися безладно може виникнути замикання і навіть пожежа, а це вже точно не додасть радості в Новорічну ніч. Для того щоб святкові вогники радували вас і ваших близьких слід правильно вибрати якісну і безпечну новорічну гірлянду.

Залежно від місця застосування гірлянди буваю вуличні і домашні (для приміщень). Вуличні гірлянди можна використовувати для прикраси домашньої новорічної ялинки, враховуючи, що вона знаходиться всередині приміщення. А ось гірлянди для домашнього використання не можна використовувати на вулиці, так як в разі дощу або снігу вода призведе до поломки гірлянди і спровокує коротке замикання.

В сучасних гірляндах існує кілька режимів роботи гірлянди, вибираючи певний режим можна змінити черговість і швидкість загоряння різного кольору вогників. Для того щоб вибрати той чи інший режим роботи, гірлянди використовується спеціальний перемикач. Перемикач режимів роботи гірлянди зазвичай виготовлений з пластмаси, ця пластмаса повинна бути міцною, а вся гірлянда, включаючи перемикач режимів повинна бути морозостійкої. Якщо ж купити гірлянду з використанням дешевого пластику, наприклад, ПВХ або ПЕТ, то в умовах низьких температур гірлянда швидко втратить гнучкість, потріскається й проведення оголяться і в підсумку будуть проблеми з електрикою, або можна навіть отримати удар струмом, або це може стати причиною пожежі . Якісними матеріалами вважається каучук або гума з певною маркуванням проводів G або R, а також із захисним шаром маркування такого шару N.

Незалежно від кількості лампочок в гірлянді, їх загальна потужність не повинна перевищувати шістдесяти п'яти ват. А також всі лампочки в гірлянді повинні побут в працездатному стані. У випадки відхилень від цих норм можливе виникнення пожежі.

В одну розетку в ні в якому разі не можна підключати більше трьох вилок від гірлянд, використовуючи спеціальний перехідник.

Коли ви йдете з будинку або в нічний час, що працюють гірлянди слід вимикати, як і будь-який інший предмет електроживлення.

Гірлянди, які призначені для використання на вулиці, оснащені додатковим захистом від вологи і ізоляцією проводів.

Гірлянд дуже багато бувають гірлянди з маленькими закругленими мікро-лампочками, з міні-лампочками і звуковим супроводом, з лампочками різних форм, зірочками, кульками, сніжинками, і так далі можна перераховувати дуже довго. В середньому в залежності від гірлянди у гірлянд в районі 8 режимів мигання вогників.

Будь-прилад має найбільш слабкі місця, і гірлянди не виняток.

Купуючи гірлянду варто уважно оглянути на пошкодження і якість такі ділянки як:

  • Місце з'єднання проводу з виделкою гірлянди.

  • Місце з'єднання проводу з перемикачем режимів роботи гірлянди.

  • Місця з'єднання проводу гірлянди з кожної лампочкою.

  • Провід повинен вселяти довіру на розрив, з дуже тонкими проводами краще не брати.

  • Неприємний запах пластика, це ознака неякісних матеріалів.

  • Найменше нагріву у світлодіодних лампочок, а також економні, порекомендуємо саме їх.

  • Окремий блок живлення у гірлянди краще, так напруга на проводах буде мінімальне.

Якщо ви виберете правильну гірлянду вона буде вас радувати жодні рік, і ви будете спокійні за свою безпечно і безпеку своїх близьких.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber