Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

При купівлі нового будинку або нової квартири, дуже часто виникає питання про ремонт, так як кожен господар хоче обладнати простір під свої потреби. Так як потреби сучасного користувача в електриці теж досить зросли в порівнянні з минулим століттям, проводка також потребує ремонту. Серцем проводки в будь-якій квартирі і будинку буде електричний щиток, тому до ремонту і збірці щитка потрібно підходити дуже педантично.

Перед початком робіт по ремонту і збірці квартирного щитка і щита приватного будинку, потрібно на папері накреслити креслення схеми майбутнього електричного щитка. Слід визначитися з наповненням щитової, які автомати будуть встановлені, розрахувати їх кількість необхідне для установки, чи буде встановлюватися пристрій захисного відключення або диференціальні автомати, визначиться з ціною на ремонт і складання щитка і матеріали для його складання, а вже потім приступати до самого ремонту і збірці щитка на практиці.

Квартирне щиток і щиток приватного будинку просто «ремонтується» оновлюється обладнання або проводиться ревізія електрощита з урахуванням того що обліковий лічильник і вступним автоматичним вимикачем вже встановлений і панель електрощита не змінюється.

А ось якщо проводиться капітальний ремонт квартирного щита і щита приватного будинку, потрібно повна заміна панелі щита, перевстановлення лічильника, вступного автомата і повне оновлення устаткування, можливо з заміною електричних проводів.

Ремонт і складання щита виконують відповідно до визначених правилами, дотримуючись нормативним документам, таким як правила влаштування електроустановок. У цих правилах досить багато тонкощів і нюансів, з якими непросто розібратися.

Тому, для того щоб зробити ремонт і складання щитка потрібні певні знання, досвід і навички, які має далеко не кожен майстер електрик. Підходити до вибору майстра для ремонту квартирного щитка слід не менше педантично, ніж до підбору наповнення самого квартирного щитка.

Все наповнення щитка має бути розташоване в квартирному щитку так щоб його можна було зручно і швидко обслуговувати і замінити в разі необхідності.

Термін експлуатації квартирного щитка передбачений в розмірі двадцяти п'яти років, в умовах заміни окремих частин і регулярного обслуговування, і ревізій електричного обладнання.

З огляду на все правила при ремонті і складанні квартирного щита і щита в приватному будинку, необов'язково змінювати все наповнення електрощитової. У разі, коли автомат, або пристрій захисного відключення знаходиться в межах, покладених на них навантажень, і знаходиться в справному стані, їх заміна не потрібно. Провід також можуть не вимагати заміни, якщо в цьому немає ніякої потреби. А буває і так що корпус щитка варто залишити, а ось все наповнення щитка варто замінити під нуль, так як це простіше і дешевше, ніж перебирати весь щиток.

Необхідно виконати ремонт і складання електричного щита в Запоріжжі, телефонуйте за телефонами: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають ремонт щитка або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних, звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber