Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Основне освітлення в будь-якій кімнаті квартири або будинку здійснює з використанням люстри. Бувають люстри різними, але хоч би якою була люстра її завдання максимально висвітлювати весь простір в кімнаті. Саме тому, якщо люстра, з якої-небудь причини виходить з ладу, це доставляє чималий дискомфорт.

Люстра може перестати працювати, з різних причин, проблема може знаходиться всередині люстри. Може перегоріти трансформатор, в люстрах з декількома ріжками, часто порушується контакт розгалуження проводів, можуть виникнути й інші несправності. Розібратися чому люстра вийшла з ладу іноді завдання не просте навіть для досвідченого майстра, тому для вирішення цієї проблеми необхідно звертатися до професійного електрика.

Буває, що, натиснувши на вимикач, люстра не включається, якщо таке сталося, що ж може статися з люстрою? Іноді перед тим як зовсім перестати працювати люстра може якийсь час моргати.

На самому початку слід перевірити працездатність вимикача, якщо з вимикачем все в порядку слід шукати причину далі.

Однією з причин виникнення проблем з люстрою може бути відсутність контакту в патроні.

На сучасному ринку електротоварів представлений великий асортимент люстр різних виробників вітчизняних та імпортних, якісних і не дуже, дешевих і дорогих, різних дизайнів і так далі. Вибираючи люстру обов'язково необхідно уважно оглянути патрон, в який буде укручуватися лампочка. Якщо матеріал патрона і контактів патроні поганої якості, при укрученні лампочки контакти можуть деформуватися, а патрон взагалі може тріснути. Ясна річ люстра працювати не буде, і в загальне може виникнути коротке замикання, а замінити патрон в люстрі буде дуже непросто, або взагалі нераціонально. І люстра стає абсолютно марною.

Експлуатувати люстру, як і будь-яке інше електрообладнання слід правильно. Будь-яка люстра або світильник розрахований на певну потужність лампочки, яка буде укручуватися в патрон. В один патрон не допускається вкручувати лампочки потужністю понад шістдесят ват. Коли вкручують більш потужну лампочку, патрон сильно нагрівається, ізоляція проводу який йде до патрона підгорає, контакт обгорає і не пропускає електричний струм і тому люстра перестає горіти.

Проблеми з люстрою можуть виникнути і через проводів, які знаходяться в стелі, від частих Загинання разгибаний, або старості дроти можуть надломити. На перший погляд все добре - люстра підключена правильно, з контактами теж все в порядку, але люстра не горить. Що ж в такому випадку робить електрик? Електрик зніме люстру, зачистить ізоляцію проводу до металу, в разі необхідності розширить отвір у стелі, на контакти, які попередньо зачистив встановить клеммники, і з їх допомогою наростить дроти, і вже до нарощені проводам підключить люстру, і все люстра буде служити довго і надійно .

Виникли проблеми з люстрою в Запоріжжі, телефонуйте за телефонами: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно вирішать будь-які проблеми з люстрою як в квартирі і приватному будинку або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber