Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Після появи ламп розжарювання прогрес не стояв на місці і їх еру вже давно досить впевнено змінює ера світлодіодних лампочок. Самі світлодіодні лампи також протягом часу значно змінюються і вдосконалюються. Конструкція старих ЛЕД лампочок виглядала таким чином, що світлодіоди перебували в корпусі з пластику.

Потім почали з'являтися версії лампочок з використанням світлодіодним ниткою. Світлодіодна нитка має багато діодів, які захищає скляна смужка. Світлодіодну нитку покривають люмінофором, люмінофор - це спеціальний Світлонакопичувальні пігмент. Лампа, створена таким чином, називається філаментная. Такі лампи дорожчі, але мають значні переваги в порівнянні з застарілими конструкціями ЛЕД лампочок. Лампи мають дизайн, практично не відрізняється від все звичних лампочок розжарювання. Термін експлуатації таких лампочок приємно радує, вони прослужать мінімально 2 роки, а то й п'ять років, а іноді служать і значно більше. Що не менш важливо такі лампи мають ефективним енергозбереженням.

Розрізняються лампи за такими характеристиками як, яскравість і колірна температура.

Якщо ви не знаєте, яка саме вам потрібна ЛЕД лампочка, зверніть увагу на, то для яких цілей вам потрібно освітлення в кімнаті для роботи, для відпочинку і так далі.

ЛЕД лампочки холодного світла (5500Кельвінов і більше) спонукають до активного дня, викликають почуття дискомфорту. Мають біле сяйво з синюватим відливом, чимось схожим з денним світлом. Дуже добре підходять для приміщень, де необхідно яскраве освітлення, наприклад для конференц-залу, офісу, лабораторії і так далі.

ЛЕД лампочки нейтрально або денного світла (4000-5000 кельвінів) мають у своєму розпорядженні до робочої діяльності, створюють освітлення комфортне для очей людини. Мають сяйво денного білого світла, дуже схоже зі світлом сонця в ранкові і в обідні години.

ЛЕД лампочки теплого світла (2700-3500 кельвінів) налаштовують на відпочинок, створюють психологічно комфортне освітлення для людини. Світло таких лампочок найбільш наближений до світла ламп розжарювання, мають такий же м'який жовтий світло. Відмінно підійдуть для будинку і приміщень, де необхідно створення домашнього затишку і тепла.

Для того щоб підібрати ЛЕД лампочку, за яскравістю не поступається, раніше використовуваної лампі розжарювання, існує спеціальна таблиця. За такою таблиці можна знаючи потужність лампи розжарювання, дізнатися який необхідний світловий потік світлодіодним лампочки. Лампочка розжарювання в 25 Вт відповідає світлодіодним лампочці на 220Лм, 40 Вт-415 Лм, 60 Вт-710 Лм, 75 Вт-935 Лм, 100 Вт-1340 Лм, 150 Вт-2160 Лм, 200 Вт-3040 Лм.

Переваги ЛЕД лампочок:

  • Безпека, не містять шкідливих речовин.

  • Висока економічність.

  • Миттєва робота на повну потужність.

  • Можливість повноцінно працювати в холодних приміщеннях.

  • Лампочка не нагрівається, що дозволяє вкручувати її в близькому розташуванні з папером або деревом.

  • Завдяки стабілізатору в цоколі, лампочка стійка до перепадів напруги.

Вибирайте зручну і економічну ЛЕД лампочку саме для вас!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber