Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

При заміні електропроводки найчастіше доводиться руйнувати стіни, тому що, незважаючи на те, що проводку можна прокласти накладним шляхом, найчастіше електропроводку проклад приховано в стіні. Досить часто стара проводка не влаштовує власників при покупці квартири або приватного будинку, і тим більше, якщо буде ремонт, виникає питання і про заміну електропроводки.

Для гарної укладання дроти в стіні, вимагає робити штробу досить хорошою як ширини, так і глибини. Виконуючи штроблення стін ясна річ утворюється, великий обсяг будівельного пилу, а це проблема, так як потім від пилу не так просто позбутися.

Прокладати електропровід в стінах, можна використовуючи перфоратор, болгарку або штроборез.

Який би інструмент не був обраний, пил при штроблення буде у всіх випадках. Позбудеться від неї складно, але обсяг пилу, можливо, значно зменшити, для цього вдаються до спеціальних захисних заходів. При використанні спеціалізованого професійного обладнання також зменшується кількість пилу. Відмінним варіантом для зменшення пилу буде штроблення стін штроборезом при підключенні промислового пилососа. Цей метод буде найбільш ефективним.

При застосуванні перфоратора або болгарки в штроблення стін спочатку відзначають точки під розетки, а потім лінії, за якими буде прокладена електропроводка. Перфоратором висвердлюють отвори, а відстань між цими отворами від одного до двох сантиметрів. Потім перфоратор перемикають в режим «молотка» і під дев'яноста градусами усувають перегородки між цим отворами.

Цей метод досить трудомісткий, вимагає не мало часу і виконувати його повинен досвідчений фахівець. Якість штроби при такому методі кульгає, і утворюється будівельне сміття і осколки.

У разі штроблення із застосуванням болгарки, яка має алмазний диск, виходять штроби гідної якості. На початку, по розмітці потрібно зробити одну борозну, потім відступаючи на три сантиметри, зробити другу. Після беруть перфоратор, а далі процедура триває, як описано раніше. В результаті кромки виходять значно якісніше, але їх поверхня нерівна, що може стати причиною пошкодження ізоляції електропроводки. І пилу при роботі таким методом буде багато.

Використовуючи штроборез борозни вийде, зробити швидко, і досягти високої якості. Також не потрібно такий етап робіт як усунення перегородок між борознами. Фізично навантаження значно знижується, але прилад також створює великий обсяг будівельного пилу. Професійні електрики позбавляються, від пилу підключаючи до штроборізи промисловий пилосос. Вартість промислового пилососа досить висока, і тому застосовується не так часто.

Штробіть можна і вручну, але таке штробление трудозатратно, тому краще все-таки використовувати необхідне обладнання.

Навіть якщо стіни штробят в одній кімнаті пил поширюється і на інші кімнати, тому потрібно захиститься від поширення пилу. Найпростіше, що можна зробити, це змочувати робочу поверхню достатньою кількістю води. Для того щоб зменшити кількість пилу, можна застосувати звичайний домашній пилосос, він вловить дрібні частинки пилу.

Знизити поширення пилу, виконавши такі дії:

  • Захистити підлоги від пилу можна використовуючи будівельну плівку. Після закінчення штробление плівку акуратно згортають і виносять з приміщення.

  • На вході в кімнату, де буде проводитися штроблення стін, захищають промислової шторою або будь непотрібної мокрою тканиною.

  • На підлогу перед входом стелиться мокра ганчірка, щоб пил не поширювалася на інші кімнати.

Після закінчення робіт слід забратися. Після того як всі штроби повністю проштроблени, штроби необхідно очистити. Пил або змітають віником, або проходять штроби пилососом. Потім в штробу укладають електропроводку і добре закріплюють. Зверху закладається, використовуючи гіпс або штукатурку.

Для консультації або якщо вам необхідно виконати штроблення стін з використанням пилососа телефонуйте за телефонами (099) 214-80-65, (068) 272-65-97.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber