Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Найбільш раціонально викликати електрика за місцем проживання, в тих ситуаціях, коли проблема з електрикою входить в зону відповідальності обслуговуючої вас організації. У такому випадку надання послуг електрика за місцем проживання буде для вас безкоштовним, так як це входить ваші комунальні платежі.

Не всі знають, які саме несправності з електрикою потрапляють під відповідальність електрика за місцем проживання. Наприклад, якщо світло пропало в усі квартирі, у вас, у сусідів або в усьому під'їзді, будинку, або ж проблема в електрощиті, найчастіше необхідно звертатися до електрика за місцем проживання. Якщо ж проблеми з електрикою тільки у вас в квартирі тоді електрик за місцем проживання будуть як мінімум платним, і як максимум його доведеться чекати кілька днів.

Викликати електрика за місцем проживання кожен день не доводиться, мало того багато хто навіть не знають куди звернутися щоб його викликати. Номер телефону, обслуговуючого вас за місцем проживання електрика ви можете знайти на квитанції по оплаті комунальних послуг, на двері в під'їзд, на інформаційному стенді на першому поверсі під'їзду, або в ліфті.

Викликати електрика за місцем проживання для проведення внутрішньо квартирних питань не рекомендуємо, по причині того, що електрики виконують роботу на швидку руку, внаслідок чого страждає якість і акуратність робіт, що досить важливо з урахуванням того що вдома необхідно зберегти порядок.

Переваги електриків за місцем проживання:

  • Можливість отримання послуг безкоштовно, якщо проблема знаходиться в зону відповідальності електрика за місцем проживання.

  • У разі повторної поломки, ви завжди будете знати, куди звернутися.

  • Вартість послуг електрика за місцем проживання не висока, але і якість теж кульгає.

Недоліки електриків за місцем проживання:

  • Якість послуг, що надаються зазвичай низька, необхідний інструмент і використовувані матеріали також низької якості або можуть взагалі бути відсутнім в наявності.

  • Крім вашого виклику, у електрика за місцем проживання, ряд інших викликів, тому чекати його доведеться досить довго.

Багато що також залежить від того, де саме ви проживаєте - в якому населеному пункті, місті, районі та іньше. В багатоквартирному або приватному будинку, в гуртожитку і т. і..

Тому якщо світло пропало тільки у вас в квартирі найкращим рішенням буде виклик приватного електрика, він приїде швидко і у нього будуть всі необхідні інструменти і матеріали.

Аварійні електрики міста Запоріжжя: Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97 Цілодобово.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber