Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Відсутність світла, одна з найбільш частих причин, через які доводиться звертатися за допомогою до електрика.

Іноді вирішити проблему відсутності світла в квартирі або приватному будинку досить просто, необхідно включити вибив автомат або замінити пробку. А іноді старі пробки слід замінити на більш сучасні автомати.

Але трапляються і такі ситуації, коли автомат не вибило, а світла немає !?

Аварійні електрики міста Запоріжжя. Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97 Цілодобово

Тепер розберемося по порядку, якщо немає світла, необхідно перевірити чи немає світла в одній кімнаті або в усі квартирі, можливо світла немає, але розетки працюють, або навпаки світло є розетки не працюють. Потім приступаємо до перевірки автоматів, дуже часто перевіряють автомати, які знаходяться під внутрішньоквартирних щитку, забуваючи перевірити вступний автомат, який розташований в щитку на поверсі. Саме з цього, дуже ретельно перевіряємо всю наявну автомати. Для максимальної впевненості краще вимкнути автомати і знову їх включити, так як деякі не дуже нові моделі автомати, влаштовані так, що важіль при спрацьовуванні автомата НЕ вищёлківается.

Якщо ви переконалися, що всі автомати справні, а світла все одно немає, зверніться до сусідів можливо світла немає не тільки у вас, але і у сусідів теж. Якщо світло немає і у сусідів скоріше за все проблема полягає в несправності електромережі. В такому випадку можна викликати аварійну службу, вони приїдуть і усунуть проблему безкоштовно, але явно доведеться почекати. Якщо загальна причина буде усунута, а світло у вас все одно не з'явиться, тоді слід викликати електрика.

Якщо автомат не вибило, а світла немає тільки в одній з кімнат, то майстри з аварійної служби за таку роботу не беруться, необхідно викликати електрика на дім.

Що може стати причиною що світла немає, а автомат не вибило, наприклад, перепад напруги в мережі, або поломка одного з декількох електроприладів, автомат може вийти з ладу і не спрацювати.

Автомат не вибило, а світла немає, ви перебуваєте в Запоріжжі, телефонуйте за телефонами: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно усунуть причину відсутності світла, як в квартирі, приватному будинку, так і промисловому приміщенні або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику майстра.

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber