Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Послуги електрика, як і будь-які інші послуги, послуги може надавати державні електрик або платний електрик. Може здатися, що різниця тільки в тому доведеться платити за надані майстром послуги. Але різниця між платним і державним електриком досить істотна.

Платний електрик більш кваліфікований, ніж державний, також платний майстер надає більш широкий спектр послуг по електриці. Платний електрик більш мотивований, тому більш оперативно надає послуги електрика в разі аварійних ситуацій.

Також платний електрик на відміну від державного електрика надає свої послуги цілодобово. А також у вихідні та святкові дні.

У свою чергу державний електрик надає досить вузький перелік послуг, що має загальний характер робіт. Внутрішньоквартирні проблеми з електрикою не належать до зони відповідальності державного електрика. А це означає, що для усунення таких неполадок з електрикою доведеться викликати платного електрика. Також державний електрик на відміну від платного електрика виконує замовлення в порядку черги, через що електрика доведеться істотно почекати. Платний майстер приїжджає в домовленостей час, в тому випадку як державний майстер не дає розуміння, коли він прибуде.

У будь-якому випадку вибір звертати за послугами до платного або державному електрику залишається за вами. Якщо ви зупинилися на виборі платного майстра викликайте платного електрика по номеру: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші майстри виконують роботу швидко і якісно, ​​а також завжди мають при собі необхідні для роботи інструменти і матеріали, що значно прискорює і підвищує якість послуг.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber