Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Використання безлічі різних електроприладів побуту в сучасних квартирах призводить до великих навантажень на електропроводку. Електропроводка і так працює цілком напруженій обстановці, а якщо ще й порушувати умови експлуатації може виникнути аварійна ситуація аж до загоряння електропроводки. Загоряння електропроводки ставати причиною пожежі і несе за собою не виправити шкоду як майну, так і життя людини.

Існує дві найбільш часті причини через які виникає загоряння електропроводки. Поганий електричний контакт і виникнення контакту, там, де бути контакту не повинно. В умовах поганого електричного контакту виникає сильне нагрівання. А при короткому замиканні струм наростає миттєво, прямо пропорційно опору в електромережі. Тобто стара ізоляція проводів, порушення контакту при окисленні, з'єднанні алюмінієвих і мідних проводів один з одним, прокладка проводки в безпосередній близькості з легкозаймистими матеріалами, використання проводів невідповідного перетину навантаж мережі, поломки електроприладів, розеток, вилок приладів захисту електромережі, підключення нетипових електроприладів. Все вище перераховане може призвести до займання електропроводки.

Загоряння електропроводки в квартирі або приватному будинку простіше попередити, ніж потім відновлювати збиток після пожежі.

Що ж робити, якщо все-таки попередити загоряння електропроводки не вдалося. І ви відчули запах горілої проводки, побачили дим або вогонь у місцях прокладки електропроводки. Краще звичайно не допускати самого загоряння, і ще при виникненні запаху горілої проводки вже виконати запобіжні заходи.

В першу чергу слід відключити електрику, якщо електроприлади або проводка нагрілися не торкатися їх, у випадку вогню захистити локалізацію вогню і приступити до її гасіння. Гасіння електропроводки ні в якому разі не дозволено водою, тільки спеціальними засобами.

Якщо ви відчули запах горілої проводки в квартирі або в приватному будинку в Запоріжжі, зателефонуйте за номером: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші майстри електрики професійно виконають будь-які роботи по усуненню загоряння електропроводки не тільки в будні, а й у вихідний день, а також можуть призвести онлайн консультацію, відповівши на всі ваші запитання з приводу запаху горілої проводки або загоряння електропроводки. Для недопущення загорянь електропроводки наші електрики працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Послуга термінового виклику майстра здійснюється як у вихідні, так і в будні дні!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber