Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Керуюча компанія "Мрія" існує на ринку послуг з 2016 року. Займається компанія "Мрія" наданням таких послуг як обслуговування житлових будинків і обслуговування комерційної нерухомості. Сьогодні під управлінням керуючої компанії "Мрія" знаходяться 464 багатоквартирних будинки. Таким чином, компанія "Мрія" займається обслуговуванням більш ніж 30000 квартир.

Аварійно-диспетчерська цілодобова служба - 24/7.

☎Call-центр: (073) 270-72-70: (095) 260-72-70; (067) 225-72-70.

Основна мета керуючої компанії "Мрія" забезпечення будинків комунальними послугами для жителів будинків якісно і високопрофесійно. Саме тому керуюча компанія "Мрія" має в своєму підпорядкуванні більше трьох сот висококваліфікованих фахівців і підрядних організацій. Всі працівники компанії на щоденній основі старанно забезпечують комфорт проживання для жителів, надаючи всі необхідні їм комунальні послуги.

Керуюча компанія "Мрія" для підвищення якості надаваних громадянам послуг, хоче постійно вдосконалюватися, з цієї причини дуже важливо отримувати зворотний зв'язок від мешканців будинків. Для зручності звернень громадян в керуюча компанія "Мрія" має внутрішню спеціальну службу, яка займається контролем якості послуг, що надаються.

Чим же саме займається керуюча компанія "Мрія"? Загальнобудівельні, інженерні, електромонтажні, спеціалізовані будівельні, ізоляційні, штукатурні, малярні, санітарно-технічні та інші роботи, що покращують якість життя мешканців багатоквартирних будинків.

З будь-яких питань мешканці будинків можуть звернутися в центри обслуговування споживачів керуючої компанії "Мрія". Центр обслуговування Шевченківського району міста Запоріжжя знаходиться за адресою вул. Авраменко 15, а Комунарського району за адресою вул. А. Говорухи (Радгоспна) 63. У Центрах обслуговування займаються вирішенням таких питань як нарахування, субсидії, внесення змін до особових рахунків і різні індивідуальні питання по наданих комунальних послуг. Великі роботи, такі як ремонти, обслуговування та експлуатація благоустрою реєструють заявкою в базу заявок, потім передають в профільне управління компанії і максимально швидко приймають рішення щодо необхідного виду комунальних послуг.

У центрах працює по чотири висококваліфікованих фахівця, які мають значний досвід роботи в сфері житлово-комунальної діяльності. Оператори центрів обслуговування допомагають в найкоротші терміни розібратися з безліччю труднощів, і надають детальну консультацію з усіх питань мешканців будинків.

Аварійна служба "Мрія" працює у всіх районах міста Запоріжжя, а це: Олександрівський район, Вознесенівський район (Орджонікідзевський), Дніпровський район (Правий берег), Заводський район (Кічкас), Комунарський район (Космос, Південний), Хортицький район (Бабурка) і Шевченківський район.

Адреса керуючої компанії:

"Мрія" 69098, Україна, м. Запоріжжя, вул. Полякова 13-В

Зателефонувати ви можете по одному з номерів:

(061) 270-72-70, (073) 270 72 70: (095) 260 72 70; (067) 225 72 70.

Або надіслати лист на E-Mail:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У випадки екстреної необхідності, працює Аварійно-диспетчерська служба керуючої компанії "Мрія" в цілодобовому режимі.

Інформація актуальна на 12 листопада 2020 року.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber