Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Відключення електроенергії завжди трапляються в самий невідповідний момент. Якщо подача електроенергії поновлюється досить швидко, то це ще можна пережити. Але ж бувають ситуації, коли подача електроенергія не відновлюється досить тривалий період часу. Однією з причин відсутності електроенергії може стати, механічне пошкодження електричного кабелю, просто кажучи обрив кабелю. Раніше, досить часто, могла пошкодитися оболонка кабельної лінії, але з приходом нових технологій, існує безліч спеціальних пристроїв для захисту від перепадів напруги.

У випадках обриву проводу зі стандартним напругою в 220 В. або 380 В. може допомогти професійний майстер електрик, що має досвід роботи з електромережами 0,4 кВ. Ремонт обриву кабелю, буде полягати в скрутці проводів або іншому поєднанні, і ізолюванням за допомогою ізоляційної стрічки або іншим способом. Ускладнити ситуацію може та обставина що до проводів потрібно дістатися, кабельні лінії не завжди мають до себе прямий доступ, а іноді знаходяться і під землею.

Небезпечно коли трапляється обрив нульового кабелю, тому що тоді відбувається зміщення нульової точки в бік того споживача електроенергії, який більш завантажений. Тоді у одне споживача може падати напруга, а іншого значно підвищуватися. А якщо хтось взагалі не має навантаження, то в іншого взагалі може скакануть 380В. І все включені електроприлади вийдуть з ладу. А ви уявіть, як дорого їх буде коштувати ремонт після такого обриву кабелю, а іноді прилади взагалі можуть не підлягати ремонту і доведеться купувати нові, витративши значну суму грошей.

Проблему потрібно терміново усувати, і без допомоги фахівця не обійтися, слід терміново викликати майстра електрика, який має необхідний досвід подібних робіт. Самим, не маючи необхідної вправності краще ні братися за таку роботу, так як це може бути н безпечно.

Потрібно терміново виконувати ремонт кабелю, своїми руками це не завжди можливо, тому потрібна допомога професіоналів в цій справі. До того ж самостійно не маючи навичок можна тільки посилити проблему, і піддати ризику себе і своє здоров'я.

Також не завжди легко знайти місце обриву кабелю. З цієї причини ремонт обриву кабелю може значно затягнуться. Навіть електрикам не завжди легко знайти місце обриву кабелю, і для прискорення пошуку, вони використовують додаткове обладнання.

Види обривів кабелів: однофазні, міжфазні, обрив жили, пошкодження ізоляції проводів, коротке замикання, пробій кабелю при високій напрузі.

Електрики проводять пошук обриву кабелю за допомогою декількох методів, в залежності від обставин обриву кабелю. Найбільш часто використовувані методи пошуку обриву кабелю імпульсний метод; метод коливального розряду; метод петлі; ємнісний метод.

Дуже важливо! Перед початком будь-яких відновлювальних робіт з пошуку обриву кабелю необхідно вимкнути живлення.

Майстри електрики професійно виконають пошук обриву кабелю, і максимально швидко, а головне безпечно для вас і ваших електроприладів виконають ремонт обриву кабелю в місті Запоріжжя і Запорізької області.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber