Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Проблеми з проводкою дуже часто починаються значно раніше, ніж це можна помітити.

До тих пір, поки немає ніяких, чітких ознак проблем з електропроводкою, незрозуміло що необхідно з нею робити. Замикання одна з найпоширеніших причин загоряння електропроводки, і становить серйозну небезпеку для здоров'я і життя, таку як пожежа.

Одним з явних ознак проблем з проводкою є запах горілої проводки!

Якщо все з електропроводкою в порядку, то електричний струм тече по проводах правильно і навантаження зберігається в нормі.

Коли трапляються порушення в електричному ланцюзі, в місці несправності відбувається нагрів, а це призведе до підвищення значення опору на з'єднанні, якщо починає плавиться ізоляція відбувається коротке замикання. Внаслідок чого може бути пожежа!!!

У стандартних квартирах проводка найчастіше прихована, тобто перебувати в стіні, і зверху нанесені оздоблювальні матеріали, такі як штукатурка або гіпсокартонна каркас. Ясна річ, що коли проводки не видно, складно знайти точки з'єднання, тут запах горілої проводки може значно допомогти в пошуку місця, де саме загострюється проводка. Так як електрик приїжджає на виклик після виявлення запаху проводки, не завжди запах горілої проводки зберігається, майстри електрики для пошуку проблем з проводкою використовують спеціальне обладнання.

Згодом якщо нічого не робити запах горілої проводки буде посилюється, електрику може пропасти, а електроприлади виходити з ладу або не включать через відсутність напруги.

Що робити якщо почули запах електропроводки?

Почувши запах горілої проводки в будинку або квартирі слід максимально швидко відреагувати, прийнявши основні заходи перестороги. Пускати на самоплив таку ситуацію і ні в якому разі не можна.

Перше що слід зробити, це убезпечити своє здоров'я і життя, обесточьте квартиру або будинок. Викриття пробки або вимкніть автомати, потім відключайте від живлення всі електроприлади. Після основних заходів безпеки викликайте майстра електрика, і не дозволяйте не кому в будинку самостійно намагатися усунути несправність.

Для того щоб в подальшому уникнути подібних ситуацій, можна встановити пристрій захисного відключення. Задати всі питання щодо встановлення і використання пристрою захисного відключення ви можете електрику, а також після усунення причин виникнення запаху горілої проводки, може допомогти вибрати і відразу встановити пристрій, щоб ви були в безпеці прямо з цього моменту.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber