Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Новий рік прекрасне свято, можливість зі звичайної повсякденному житті потрапити в казку, просто вийшовши з дому, або створивши цю казку у себе вдома. Але яким, була б ця казка без новорічної гірлянди? Де б то не було на вулиці або в будинку, в магазині або сквері мерехтливі вогники різних кольорів, форм, і розмірів включають магію чарівництва. Вогники, що відбиваються на снігу, у вікнах і очах перехожих несуть певне таїнство.

У переддень свята всі намагаються прикрасити вулиці, сквери, проспекти, вітрини, фасади будинків, парки ялинками, кулями ну і звичайно ж підключити новорічні гірлянди. Перетворивши в казку, все насолоджуються мерехтливими вогниками новорічних гірлянд і створилася при їх допомоги атмосферою. Але не варто забувати, що гірлянда може нести не тільки радість, а й небезпека, так як все-таки це електроприлад.

А для роботи будь-який електроприлад використовує електрику, а з електроенергією не жартують!

Використовуючи новорічну гірлянду, як на вулиці, так і в приміщенні слід дотримуватися техніки безпеки і не наражати на небезпеку не тільки себе, а й інших.

Для того щоб безпечно насолоджуватися святом, особливу увагу слід пред'явити до підключення гірлянд. Найчастіше помилки при підключенні новорічної гірлянди виникають на відкритому повітрі, так як поза приміщенням в принципі складніше підключити гірлянду, а також є фактори небезпеки, такі як вітер, дощ, сніг і багато іншого. З цієї причини, значно підвищується ризик ураження людини електричним струмом і ризик загоряння.

Перша помилка, яку допускають багато, досить банальна, і допускається при покупці новорічної гірлянди. Новорічна гірлянда для підключення в приміщенні не миє бути підключена на вулиці, так як не має необхідного захисту від зовнішніх подразників.

Але навіть якщо ви вибрали новорічну гірлянду зі ступенем захисту IP44, яка підходить для використання на вулиці, але не все просто, ця ступінь захисту допомагає тільки від бризок води, а якщо піде дощ, вода буде бігти струмком, цей захист не допоможе. З огляду на, що не можна бути впевненим в погоді, слід вибирати новорічні гірлянди зі ступенем захисту IP65, яка захищає і від струменів води.

Неважливо будете вибирати ви новорічну гірлянду для підключення на вулиці або в квартирі, варто обов'язково звернути увагу на якість гірлянди. Якщо ви не фахівець, то просто подивіться всі лампочки або світлодіоди на місцях, як виконаний блок живлення, наскільки вона стійка до механічних пошкоджень, припустимо, хтось буде проходити і злегка зачепить її ногою. Щоб не зіткнутися з поверненням, не забудьте попросити консультанта підключити гірлянду і перевірити чи все вогники горять.

Взагалі, здається, легше простого купив гірлянду, підключив вилку в розетку і готово. Але не так все легко буває гірлянда коротка і потрібно приєднати до неї ще одну або навіть кілька, а для цього необхідно вміти і знати, що в такій ситуації робити, особливо на відкритому повітрі так місце з'єднаннях гірлянд також має бути захищене, як і сама гірлянда . А до певного типу гірлянди не так просто підключити іншу, так як кожна лампочка є ланкою ланцюга і якщо одна перестає працювати, то не працює вся гірлянда.

Декому не досить підключення одного або двох новорічних гірлянд, і вони підключають багато гірлянд, тоді зростає навантаження і необхідно подумати про безпеку, встановити спеціальний автоматичний вимикач певного номінального струму.

Цей автомат при необхідності забезпечить повне відключення живлення підключених новорічних гірлянд.

А більш детально по підключенню новорічних гірлянд вас завжди проконсультує фахівець електрик. Електрик підкаже і у виборі гірлянди, і блоку живлення і автомата для відключення гірлянди. Після виклику майстер електрик максимально швидко приїде і підключить новорічну гірлянду будь-якого виду, а вам залишиться радіти чудесному свята Нового року!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber