Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Кожен витрачає певну частину свого часу на те, щоб передати показання за світло, дуже неприємно, що іноді на цей простий процес доводитися витратити набагато більше часу, ніж планувалося. Навіть ПАТ "Запоріжжяобленерго" звіривши статистику, звернув увагу на те, що значна частина скарг від споживачів електроенергії пов'язані саме зі складнощами в передачі показань за світло.

Під час високих технологій, з'явився сайт, а також на сайті з'явилася опція «особистий кабінет» де можна передати показання за світло. До сих пір деякі не знають, що так можна, деякі не вміють користуватися комп'ютерами, хтось вважає таку опцію менш комфортною. Тому традиційний спосіб передачі показань за світло по телефону також існує. Можна зателефонувати до Call-центру ПАТ "Запоріжжяобленерго", щоб передати показання за світло можна за номером 0(800)504-502 або іншим зазначеним у статті.

Коли передавати показання лічильника електроенергії в Запоріжжі?

Показання електричних лічильників за підсумками місяця необхідно передавати за два календарні дні до кінця розрахункового місяця і по третій день наступного місяця!

Простими словами, свідчення за грудень (розрахунковий місяць) Запоріжцям потрібно передати в період з 30 грудня (30 і 31 грудня - це два дні до кінця розрахункового місяця) по 3 січня (1, 2, 3 січня-три дня наступного місяця).

Якщо передати показання в будь-який інший день, то плата буде нараховуватися за розрахунковими середньодобовим даними, але свідчення при цьому врахують.

0800504502

Як передати показання лічильника в Запоріжжі?

Телефоном, за допомогою голосового меню самообслуговування:

☎️ (061) 225-36-09, (098) 168-01-01, (050) 119-91-69, (093) 170-23-35

Через чат-бот Сhatbotzoe в системі обміну повідомленнями Facebook Messenger:

https: //www.messenger.com/login.php

Через чат-бот OblenergoZpBot в системі обміну повідомленнями Telegram:

https://web.telegram.org/#/login

Через сайт ВАТ «Запоріжжяобленерго»:

https://www.zoe.com.ua/pokazania.php

Через сайт, в особистому кабінеті ТОВ "Запоріжжяелектропостачання":

https://billing.zpep.com.ua/

Відповідно до Кодексу комерційного обліку електроенергії (п. 8.6.2), побутові споживчі зобов'язані щомісячно прочитувати свідчення своїх лічильників (якщо для них відсутня можливість дистанційного зчитування даних) і надавати їх Оператору системи розподілу.

Для формування рахунку використовуються дані на перше число календарного місяця - тобто, показання, передані протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця і закінчується на третій календарний день наступного розрахункового місяця (п. 8.6.3).

У разі неотримання до початку четвертого календарного дня місяця, наступного за розрахунковим, показань лічильника електричної енергії (якщо він не оснащений засобами дистанційної передачі даних), фактичний обсяг розподілу і споживання електричної енергії по споживачеві за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання.

Зраджуйте показання за світло будь-яким зручним вам способом головне вчасно!

1 1 1 1 1 Рейтинг 2.37 [19 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber