Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Сучасна людина вже не представляє свою квартиру без таких побутових приладів як мікрохвильовка, бойлер, холодильник, кондиціонер. Споживаність таких приладів в основному перевищує 1,5 кВт, не враховуючи більш потужні електроприлади, споживаність таких електроприладів доходить до 10 кВт.

Більшість квартир, побудовані ще в тому столітті, тому електропроводка передбачалася під електричні навантаження до 1 кВт для міст з кількістю жителів до мільйона осіб, і 1,5 кВт для міст мільйонників.

З появою безлічі нових електроприладів, навантаження на електропроводку значно збільшилися, ще пару десятиліть тому електропроводка ще справлялася з покладеним на неї навантаженням, але електроприладів, але з кожним десятиліттям електроприладів ставати більше і більше, тому електропроводка вже не справляється зі своїм завданням. Тим більше потрібно враховувати, що час служби електропроводки приблизно двадцятиріччя – потім ізоляція електропроводки потроху руйнується. Руйнування ізоляції електропроводки дуже небезпечно, так як може привести навіть до пожежі.

раніше електропроводку в квартирах, в будинках більш часто робили за допомогою алюмінієвих проводів з одинарною ізоляцією, через доступність алюмінію в порівнянні з вартістю міді. Електропроводка з алюмінію менше підходити для тривалих струмових навантажень ніж електропроводка з міді. Алюмінієві дроти недовговічні і ненадійні, в зв'язку з чим виникає потреба заміни алюмінієвої електропроводки на мідну електропроводку.

Не слід допускати перевищення номінальної потужності електропроводки, це знижує тривалість експлуатації електропроводки, а ще може привести до короткого замикання.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber