Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Уже звичні досить старі речі іноді мають високу цінність, нехай навіть річ не є антикваріатом, але для вас ці речі вкрай дороги. Так і люстра, начебто така незначна деталь, і могла б спокійно підлягати заміні, але іноді немає ні найменшого бажання змінювати люстру. Але ніщо не вічне під місяцем і приходить момент, коли улюблена люстра виходить з ладу, і якщо до заміни ви не готові, то потрібно ремонт люстри.

Не завжди причиною ремонту люстри є поломка люстри, і ваше небажання міняти люстру.

Буває, що з ладу виходить ще нова люстра, наприклад, в люстрі не горять лампочки, в патрон люстри НЕ вкручується лампочка, випадає з патрона лампочка, від люстри при включенні виходить неприємний запах. У цих випадках потрібно ремонт люстри.

Часто виходить, що ремонт люстри виявляється більш простим і дешевим рішенням проблеми. Будова люстри досить просте, хоча зараз і збільшилася різноманітність люстр і їх конструкцій, але з ремонтом люстри досвідчений електрик неодмінно впоратися. Професіоналу електрику для якісного ремонту люстри просто потрібно буде детально вивчити елементи люстри.

Навіть якщо проблема поломки люстри більш істотна, якщо встановити вийшов з ладу елемент люстри, необов'язково змінювати люстру, достатньо замінити тільки цей елемент. Заміна вийшов з ладу елемента обійдеться і дешевше і з меншою витратою сил, ніж покупка нової люстри.

Додатково отримавши деякі знання можна зробити ремонт люстри власноруч, але на це буде потрібно набагато більше часу.

Якщо вам потрібен електрик для ремонту люстри викликайте нашого професіонала електрика, і ваша люстра прослужить вам довгі і довгі роки!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber