Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електрична енергія, яка надходить до будинку квартири, нормована державними стандартами:

20 травня 2014 року на Україні був прийнятий міжнародний європейський стандарт CENELEC EN 50160: 2010. Цей стандарт вступив в чинності 1 жовтня 2014 року під назвою «ДСТУ ЕN 50160: 2014» - «Характеристики напруги в системах електропостачання загального призначення». У цьому стандарті встановлено напруга 400/230 В ± 10%, і інші питання офіційно гармонізовані зі стандартами ЄС.

Навіть таке відхилення напруги негативно впливає на роботу багатьох електроприладів і навіть на роботу ламп освітлення.

При великих навантаженнях на лініях електропередач виникають обставини, при яких на трансформаторі поставлено максимальне напруження, але безпосередній споживач отримує лише мінімальну напругу. Якщо навантаження не перестає рости далі, то на краю лінії вже неможливо утримувати напругу, що відповідає вимогам.

Виправити ситуацію, що склалася з якістю електроенергії в кращу сторону можна в будь-якому будинку, в будь-якій квартирі за допомогою приладів, які стабілізують основні електричні параметри мережі, такі прилади називаються стабілізатори. Стабілізатори широко представлені на нинішньому ринку.

Принцип роботи стабілізатора трансформація електричної енергії на вході до оптимального значення напруги, необхідного на виході для живлення побутових електроприладів.

При трансформації електроенергії стабілізатор працює в одному з декількох режимів: режим зниження напруги; незмінною передачі напруги; в режимі підвищення напруги.

Підключення стабілізатора вимагає певних навичок роботи з електрикою, знань схем підключення і дотримання техніки безпеки, тому підключення стабілізатора краще довірити фахівцям електрикам.

Номери телефонів для виклику електрика і консультацій: +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber