Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електрична енергія надходить всередину квартири, унормована державними стандартами. за міжнародними вимогами прийнято стандартну напругу 220вольт допустиме відхилення ±10% від номінальної величини.

Навіть таке відхилення напруги справляє негативний вплив на роботу багатьох електроприладів і навіть на роботу ламп освітлення.

При великих навантаженнях на лініях електропередач виникають обставини, за яких на трансформаторі поставлено максимальне напруження, але безпосередній споживач отримує лише мінімальну напругу. Якщо навантаження не перестає рости далі, то на краю лінії вже неможливо утримувати напругу відповідне вимогам.

Виправити сформовану ситуацію з якістю електроенергії в кращу сторону можна в будь-якому будинку, в будь-якій квартирі з допомогою приладів, які стабілізують основні електричні параметри мережі, такі прилади називаються стабілізатори. Стабілізатори широко представлені на нинішньому ринку.

Принцип роботи стабілізатора трансформація електричної енергії на вході до оптимального значення напруги, необхідного на виході для живлення побутових електроприладів.

При трансформації електроенергії стабілізатор працює в одному з декількох режимів: режим зниження напруги; незмінною передачі напруги; в режимі підвищення напруги.

Підключення стабілізатора вимагає певних навичок роботи з електрикою, знань схем підключення і дотримання техніки безпеки, тому підключення стабілізатора краще довірити фахівцеві електрику.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber