Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Бойлер - дуже важливий електроприлад, що потребує особливої ​​уваги. При установці бойлера необхідно уважно підібрати місце під установку і схему підключення бойлера в електромережу. Найчастіше бойлер розміщують у ванній кімнаті або в туалеті, тому що там бойлер легше підключити до водозабезпечення. Але потрібно не забути про чималі габарити бойлера, бойлер може просто не поміститися в санвузлі невеликої квартири.

Перед покупкою бойлера, визначитеся з моделлю бойлера, враховуючи завдання, для яких монтажу котла. Завдання бойлера використовуватися посезонно або цілий рік, часто будете використовувати воду, нагріту за допомогою бойлера для прийняття ванни, або вам вистачить вимити руки і ополоснуться під душем. Від цих умов буде розрахована споживчість бойлера, потрібен бойлер більш потужний або менш потужний. Нині існують проточні бойлери невеликої потужності, які кріпляться навіть під раковину, проточні бойлери мають роз'єм для водопостачання зверху бойлера.

Підібравши місце установки і схему підключення бойлера, готується розетка і можливість водозабезпечення, відзначаємо на необхідній висоті куди ставитися кріплення, кріплення необхідно ставити з бойлером спільно.

Просверливается стіна, і встановлюється кріплення.

Вішаємо бойлер на стіну, потім зміцнюємо бойлер на кріплення, підключаємо запобіжний клапан до вхідного гнізда бойлера, запобіжний клапан забезпечує вирівнювання тиску води. За тиском стежимо за стрілкою на клапані, по якій видно рух води.

Приєднуємо один край шланга до клапану бойлера для надходження в бойлер води, другий край шланга під'єднують до труби холодної води.

Другим шлангом з'єднуються вихідний роз'єм бойлера і змішувач.

Запобіжний клапан підключають до каналізації квартири за допомогою шланга.

Перед підключенням в електромережу бойлера, стравлюють з бойлера все повітря. Щоб стравити повітря, ще не підключений бойлер заповнюється водою, поки всі повітряні бульбашки вийдуть. І останнє бойлер включається в електромережу.

Для підключення бойлера професійними електриками звертайтесь за телефоном: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97, підключимо бойлер і проведемо консультацію.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber