Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

На сьогоднішній день довіри до Жекам у людей вже зовсім не залишилося, тому став часто виникати питання, яку форму самоорганізації вибрати для обслуговування житлового будинку. Найбільш популярні види самоорганізації громадян у цій сфері, це кооперативи та об'єднання співвласником багатоквартирного будинку (ОСББ).

Кооперативи створюються для того, щоб будувати і експлуатувати будинку. Основна мета кооперативу надання громадянам житла, а після цього обслуговування цих житлових будинків і прилеглої до нього територією.

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) - юридична особа, створена власниками житлових приміщень для спільного утримання, управління та обслуговування свого будинку та прибудинкової території.

У зв'язку з потребою обслуговування будинку, як в кооперативах, так і в об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) виникає потреба в таких фахівцях як електрик, сантехнік і т. д.

Тримати свого електрика на постійній основі для кооперативу чи об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) досить накладно. Тому при виникненні проблем з електрикою в кооперативі або об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) краще звернутися до приватного фахівця електрику який швидко і якісно усуне всі проблеми за доступну ціну.Власники приміщень, розташованих у межах одного житлового комплексу, які не є членами ОСББ, можуть укладати з ОСББ договори про співпрацю та дії у спільних інтересах (ст. 9 Закону про ОСББ).

Органи управління ОСББ - загальні збори, правління (будь-яка непарна кількість осіб, але не менш 3) і ревізійна комісія (не менше 3-х осіб) або ревізор (одна людина).

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber