Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

На сьогоднішній день довіри до ЖЕКам у людей вже зовсім не залишилося, тому став часто виникати питання, яку форму самоорганізації вибрати для обслуговування житлового будинку. Найбільш популярні види самоорганізації громадян в цій сфері, це кооперативи і об'єднання співвласником багатоквартирного будинку ОСББ.

Кооперативи створюються для того щоб будувати і експлуатувати будинку. Основна мета кооперативу надання громадянам житла, а після цього обслуговування цих житлових будинків і прилеглою до нього територією.

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ОСББ - юридична особа, створена власниками житлових приміщень для спільного утримання, управління і обслуговування свого будинку і прибудинкової території.

У зв'язку з потребою обслуговування будинку, як в кооперативах, так і в об'єднання співвласників багатоквартирного будинку ОСББ виникає потреба в таких фахівцях як електрик, сантехнік і т.д.

Тримати свого електрика на постійній основі для кооперативу або об'єднання співвласником багатоквартирного будинку ОСББ досить накладно. Тому при виникненні проблем з електрикою в кооперативі або об'єднанні співвласником багатоквартирного будинку ОСББ краще звернутися до приватних фахівцям електрикам, який швидко і якісно усуне всі неполадки за доступну ціну. Власники приміщень, розташованих в межах одного житлового комплексу, які не є членами ОСББ, можуть укладати з ОСББ договори про співпрацю і дії в загальних інтересах (ст. 9 Закону про ОСББ).

З усіх питань, пов'язаних з обслуговуванням електричної частини ваше будинку звертайтеся за телефонами: Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97, 08: 00-19: 00 - Без вихідних.

Аварійний виклик електриків цілодобово!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber