Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Частенько трапляється таке, що напруга в мережі нестабільна, про це можна дізнатися по моргаючому світлу. Мигаюче світло викликає чималий дискомфорт, а також може стати причиною поломки домашніх електроприладів, тим більше якщо електричні прилади малостійкі до перепадів напруги. Саме з цього необхідно встановити причину миготіння світла і терміново вирішити цю проблему. Давайте розберемося, чому ж моргає світло?

Часто моргання світла трапляється у зв'язку з некоректним електропостачання. Точніше сказати значення напруги скаче. Але викликати блимання світла, може і лампа розжарювання і побутовий електричний прилад, який вийшов зі свого робочого стану.

Часто трапляються таке, коли моргає світло основного освітлення. Якщо так сталося, що світло все ж почав моргати, перевіряють функціонування РЕШТИ ламп освітлення. Світло інших ламп теж моргає, або помічається ненормативна робота інших домашніх електроприладів скоріше за все присутні перепади напруги.

При короткочасних перепадах напруги крейда і Велика побутова техніка не страждає, але коли спостерігається різкий стрибок напруги, техніка може не вціліти. Щоб не зіпсувалися електроприлади необхідно швидко вимкнути електричні прилади від мережі і знеструмити електропроводку.

Але небезпечним буває як висока напруга, так і занадто низька, деякі домашніх електроприладів можуть зламатися і через різке зниження напруги.
іноді причина моргання світла криється в самій лампі, тоді потрібно замінити лампу. Якщо після заміни лампи світло ще моргає, значить Стара лампа працювала добре, а світло моргав не через лампи. Продовжувати пошук несправності не варто, необхідно діяти швидко, щоб уникнути серйозних наслідків. Щоб уникнути серйозних проблем з електрикою викликайте професіонала електрика.

інші причини моргання лампи можна пошукати безпосередньо в люстрі або світильнику.

Є потреби поправляють контактні пластини, переконавшись що на них немає напруги. Також поганий контакт може бути через окислення, тому окислення потрібно очистити.
Викликайте нашого майстра електрика для вирішення будь-яких проблем з електрикою. Наші електрики добре і якісно вирішують будь-які питання пов'язані з електрикою, від перегорання лампочки до повної заміни електричної проводки.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber