Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Частенько трапляється таке, що напруга в мережі нестабільне, про це можна дізнатися по Морган світла. Моргаючий світло викликає чималий дискомфорт, а також може стати причиною поломки домашніх електроприладів, тим більше якщо електричні прилади малостійкі до перепадів напруги. Саме тому необхідно встановити причину миготіння світла і терміново вирішити цю проблему. Давайте розберемося, чому ж моргає світло?

Часто моргання світла трапляється в зв'язку з некоректним електропостачанням. Точніше сказати значення напруги скаче. Але викликати моргання світла, може і лампа розжарювання, і побутової електричний прилад, який вийшов зі свого робочого стану.

Часто трапляються таке, коли моргає світло основного освітлення. Якщо так сталося, що світло все ж почав моргати, перевіряють функціонування залишилися ламп освітлення. Світло інших ламп теж моргає, або помічається ненормативна робота інших домашніх електроприладів скоріше за все присутні перепади напруги.

При короткочасних перепадах напруги дрібна і велика побутова техніка не страждає, але, коли спостерігається різкий стрибок напруги, техніка може не вціліти. Щоб не зіпсувалися електроприлади необхідно швидко відключити електричні прилади від мережі і знеструмити електропроводку.

Але небезпечним буває, як висока напруга, так і занадто низька, деякі домашні електроприлади можуть вийти з ладу і через різке зниження напруги.

Іноді причина моргання світла криється в самій лампі, тоді потрібно замінити лампу. Якщо після заміни лампи світло ще моргає, значить стара лампа працювала добре, а світло кліпав не через лампи. Продовжувати пошук несправності не варто, необхідно діяти швидко, щоб уникнути серйозних наслідків. Інші причини моргання лампи можна пошукати безпосередньо в люстрі або світильнику. Щоб уникнути серйозних проблем з електрикою викликайте професіоналів електриків.

Поширена проблема - це несправність прихованої проводки, проблеми з контактами в електрощитах або розподільних коробках якщо вони є. Наприклад, одного разу зроблене неправильне з'єднання мідь алюміній.

Викликайте наших майстрів електриків для вирішення будь-яких проблем з електроживленням. Наші електрики добре і якісно вирішують будь-які питання, пов'язані з електрикою, від перегорання лампочок до повної заміни електричної проводки якщо це буде потрібно.

Наші телефони для зв'язку: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97, консультація по телефону безкоштовна! Звичайний виклик: 08: 00-19: 00 - Без вихідних. Аварійний виклик: Цілодобово - 24 \ 7.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber