Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У складі повітряних ліній приватного сектора найчастіше зустрічається неізольований багатодротяний алюмінієвий дріт. У заміщення звичайному неізольованому багатодротяному алюмінієвому проводу прийшов самонесучий ізольований провід (СІП). Неізольований провід раніше використовували у зв'язку з відсутністю якісних і довговічних ізоляційних матеріалів, які функціонували б, навіть в жорстких умовах роботи, а також на відкритому повітрі без навісу.

У зв'язку з браком ізоляції проводів повітряних ліній, при монтажі повітряних ліній необхідно було використовувати опорні ізолятори. Лініям передач було потрібно багато місця, тому що слід дотримуватися дистанції між проводами. Незважаючи навіть на дотримання дистанції між проводами, досить часто, дроти все одно переплутуються один з іншим, в наслідок впливу бурі або урагану. У такій ситуації може статися короткі замикання, і навіть обрив лінії...

з появою самонесучого ізольованого проводу (СІП) багато проблем виникають з неізольованим багатодротяним проводом відпали раз і назавжди. Ізоляції складається із зшитого поліетилену не страшена ні буря, ні вітер, ні пряме сонячне світло. Така ізоляція має термін експлуатації близько 25 років. З огляду на умов в яких знаходитися провід термін роботи дуже хороший. Монтаж повітряних ліній з використанням самонесучого ізольованого проводу (СІП) не вимагає великої витрати сил і часу, для самонесучого ізольованого проводу (СІП) існує величезна різноманітність кріпильної арматури.

Не існує нічого повністю правильного, але варто користуватися сучасними і популярними нововведеннями людства. Тому раджу довіряти монтаж повітряних ліній фахівця електрику, який підкаже якісні матеріали, і гідно виконає свою роботу з дотриманням усіх заходів безпеки. Викликайте наших майстрів електриків і не турбуйтеся про якість монтажу повітряних ліній.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber