Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

У складі повітряних ліній приватного сектора найчастіше зустрічається неізольований багатодротяний алюмінієвий дріт. У заміщення звичайному неізольовані багатодротовими алюмінієвому проводу прийшов самонесучий ізольований провід (СІП). Неізольований провід раніше використовували в зв'язку з відсутністю якісних і довговічних ізоляційних матеріалів, які функціонували б, навіть в жорстких умовах роботи, а також на відкритому повітрі без навісу.

У зв'язку з нестачею ізоляції проводів повітряних ліній, при монтажі повітряних ліній необхідно було використовувати опорні ізолятори. Лініях передач потрібно багато місця, тому що слід дотримуватися дистанції між проводами. Незважаючи навіть на дотримання дистанції між проводами, досить часто, дроти все одно переплутувалися один з іншим, в слідстві впливу бурі або урагану. У такій ситуації може статися короткі замикання, і навіть обрив лінії ...

З появою самонесучого ізольованого проводу (СІП) багато проблем, що виникають з неізольованим багатодротовими проводом, відпали раз і назавжди. Ізоляції складається із зшитого поліетилену не страшна ні буря, ні вітер, ні пряме сонячне світло. Така ізоляція має термін експлуатації близько 25 років. З огляду на умови в яких знаходитися провід термін роботи дуже хороший. Монтаж повітряних ліній з використанням самонесучого ізольованого проводу (СІП) не вимагає великої затрати сил і часу, для самонесучого ізольованого проводу (СІП) існує величезне розмаїття кріпильної арматури.

Не існує нічого повністю правильного, але варто користуватися сучасними і популярними нововведеннями людства. Тому радимо довіряти монтаж повітряних ліній фахівцям електрикам, які підкажуть якісні матеріали, і гідно виконає свою роботу з дотриманням усіх заходів безпеки. Викликайте наших майстрів електриків і не турбуйтеся про якість монтажу повітряних ліній.

Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber