Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Доставка і вибір матеріалів для проведення електричних робіт досить-таки непросте завдання, особливо, якщо раніше не доводилося стикатися з вибором електроматеріалів, тим більше якщо намічається глобальна заміна електропроводки та електроматеріалів буде багато.

Наприклад, при закупівлі електроматеріалів на електромонтаж квартири:

Спочатку слід виділити проект квартири, вказати місця, для монтажу розеток, вимикачів, світильників, телевізора, телефону, посудомийної машини і всього іншого необхідного, що пов'язано з підключенням до електропроводки.

Підрахуємо число роздільних електроліній. За цим числом ліній підрахуємо скільки необхідно метрів електропроводу і скільки знадобитися встановити електричних автоматів.
Також з розрахунку кількості ліній буде купуватися автоматичні вимикачі. На світло і бойлер - 16 Амперні, на електроплиту - 32 Амперні, на електричні розетки по 25 Амперні, вступної 2-хполюсный автомат на 50 Ампер і загальне пристрій захисного відключення на 63Ампера і 30 мкАмперов токоутечки. При фінансовій можливість, бажано встановити або диференціальні автоматичні вимикачі, або ж пристрої захисного відключення по групах.

Також потрібні різні дрібниці, такі як:

Телевізійний і телефонний провід, електричні підрозетники, саморізи, дюбелі, електричні коробки, гофрована труба, алебастр, ізолента.
Наші електрики з легкістю допоможуть Вам з доставкою і вибором необхідного матеріалу, так як вони мають величезний досвід за їх плечима з практики з багатьма з нині існуючих електроматеріалів. Завдяки нашим фахівцям електрикам вибір матеріалів буде швидкий і якісно, а самі матеріали прослужать вам довгий термін служби!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber