Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Вимоги до встановлення лічильників електричної енергії вказані в Правила влаштування електроустановок.

Електролічильник встановлюють в приміщеннях з допустимої вологості, з температурою в межах від 0°С до 40°С. Електролічильники розташовують у зоні вільного доступу для зручності їх обслуговування та експлуатації.

Заздалегідь слід передбачити утеплення на зиму, допусти продумати підігрів.

Електролічильники встановлюють на стінах, на панелях, на щитах обліку, в шафах, в релейних відсіках розподільного пристрою.
Перш ніж встановлювати електролічильник не залежить врахувати період давності державної повірки цього електролічильника. Дату державної повірки дізнатися легко, вона вказана на пломбі корпусу електролічильника.

Розшифровується відбиток електролічильника не складно 1‑е цифри римські на пломбе - квартал, 2е Арабські на звороті пломби – рік державної повірки. Уважно вибирайте електролічильник, щоб електролічильник відповідав правилам влаштування електроустановок, період давності державної повірки на дату встановлення електролічильника повинен бути менше року у трифазного електролічильника і менш 2‑х років при установці трифазного електролічильника, при чому не враховується раніше експлуатувався лічильник.

Висота допустима при установці електролічильника 80 – 170 см вище рівня підлоги, в першу чергу для зручності експлуатації: зняття показань з електролічильника, обслуговування електролічильника, заміни електролічильника.

Електролічильник встановлюють ідеально рівно, допустимий рівень ухилу до 1°. Найбільше значення ухил має для індукційного лічильника, у електронного електролічильника ухил не викличе похибки. Але, кут ухилу вказаний в правилах, і щоб потім не виникло будь-яких питань, встановити електролічильник правильніше буде за рівнем.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber