Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Досить часто, стикаючись із безліччю обставин, виникає необхідність з'єднання між собою алюмінієвих проводів з мідними проводами. З'єднувати мідні з алюмінієвими проводами некоректно. Але необхідність з'єднати мідний дріт з алюмінієвим все ж виникає у мешканців старих будинків, де стара алюмінієва проводка, в результат і такого з'єднання, тим більше якщо це з'єднання перебувати на вулиці, або ж постійно перебувати під впливом вологості, матиме короткий термін експлуатації. Алюміній володіє великим ступенем окислення. На алюмінієві дроти з'являється шар окису, який створює додатковий опір, чим перешкоджає проходженню струму.

А мідь навпаки, менше піддається окисленню, у шару окису з'явився на поверхні міді, меленькая ступінь опору. В результаті при прямому контакті мідних і алюмінієвих проводів створюється значний перепад опорів, і контакти починають грітися і тривалість терміну експлуатації з'єднання значно зменшується. Багатьом закони не писані, але не дотримуючись цього простого правила, некомпетентний майстер призводить в подальшому лише до погіршення ситуації.

Але немає нерозв'язних завдань, найкращим рішенням стануть болтові з'єднання, і одна хитрість, яка називається клеммники ». При застосуванні клемників не створюється прямого контакту між мідними і алюмінієвими проводами.

Уже сьогодні, правила з'єднань проводів, мають дуже суворі вимоги, адже затребуваність на електроенергію з кожним днем ​​зростає, а неякісне з'єднання між собою різних проводів залишається дуже поширене причиною виникнення неприємностей. Електрохімічне взаємодія металів найважливіший з показників, що вказують на оцінку якості з'єднання проводів.

Найпоширеніші і вже перевірений роками експлуатації клемні з'єднувачі, званий «горішки», назвали його так тому що зовні він виглядає майже як волоський горіх. Клеммник горішок - це такі спеціальні пластини, між цими пластинами і затискаються дроти. Перевагою такого клемника його проста конструкції. Необхідно відкрутити два болта, таким чином, щоб з'явився простір між пластинами, потім вставити в цей простір заздалегідь зачищені дроти, в одну сторону мідні дроти, а в іншу - алюмінієві дроти, а ха тим гарненько затягнути болти. Тепер за допомогою бездротової технології допускається проходження струму.

Сьогодні найпопулярніші клеммники фірми виробника WAGO, клемники WAGO додатково мають спеціальну мастило, що не допускає окислення проводів. Клемники надійно з'єднають мідні і алюмінієві дроти. Щоб з'єднати дроти через клемники слід почистити край проводів приблизно на 10-15 мм., А потім в роз'єм клемника під'єднати ці дроти і готово. Не рекомендується з'єднання Клемники в силових ланцюгах, занадто велике напруження скоріше за все неминуче нагрівання контактів.

Також існує тип з'єднувачів, званий клемні колодки. Клемні колодки теж дозволяють з'єднувати дроти з різних матеріалів. Колодки складаються з планки з Клемники. Робота нескладна, заздалегідь підчищений край одного з проводів, вставляємо в роз'єм і затягуємо, а потім з іншим провід повторюється те ж саме в іншому роз'ємі.

А також забезпечують злягання мідних і алюмінієвих проводів болтовим з'єднанням. Щоб скористатися болтовим з'єднанням необхідна прокладка, яку роблять з металевої анодованої шайби, щоб не допустити окислення контактів.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber