Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Заміна пробок найчастіше здійснюється за необхідності, ніж за бажанням йти в ногу з часом. Замінити пробку можна на таку ж пробку, як і стояла раніше, а можна вибрати більш довговічний вихід із ситуації, наприклад замінити пробку автоматом. Що поганого в пробках і чому варто виконувати заміну пробки автоматичними вимикачами (автоматами)? Оцінимо недоліки і переваги.

Пробки існують двох видів: Запобіжник керамічний (пробка порцеляновий) - колір найчастіше білий, керамічні у середині вставлена вставка з мідного дроту необхідного перерізу, яка має відповідну пропускну здатність для проходження по ній струму. Другий тип - автоматичні пробки. Плюси другого типу пробок - присутність 2-х кнопок різного кольору і розміру. Велика(білого кольору) - включає пробку, а поменше(червоного кольору) - вимикає пробку. Автоматичні пробки дозволяють подачу напруги, не викручуючи з пробкотримача пробку, а також в ситуації короткого замикання. Керамічні пробки прийдеться викручувати і міняти вставку про яку говорилося раніше. Робити це самостійно, не в якому разі, не рекомендується, тим більше без певних знань по роботі з електрикою, так як можна привести до спалаху і навіть пожежі!!!

Пробкотримач теж є її недоліком. Пробкотримач збирається на гвинтах, контакти там у міру роботи пробки гріються. Внаслідок чого ізоляція проводу плавитися. Помітивши при торканні до пробки або до власника пробки відчувається виділення тепла, тим більше якщо пробка гаряча, терміново необхідно вживати заходів. Перше вимкніть потужні електроприлади, а потім викликайте майстра - електрика. Електрик підчистити контакти або виконати заміну пробки або заміну пробкотримача, але прорахуйте ціну. Вартість якісного новенького автомата дорівнюватиме вартості пробки + вартість пробкотримача, а по роботі ціна буде однакова. Змінюючи стару пробку такий же нової пробкою, Ви лише відштовхнете заміну пробок на автомати, і коли все ж Вам набридне викликати електрика для заміни пробки і Ви все ж замініть пробку на автомат, загальна вартість витрат буде набагато більше початкової ціни.

Автоматичні вимикачі мають безліч переваг: якість гарантує безліччю виробників, включаючи зарубіжних, довговічність і надійність, простота установки, комфорт у використанні, акуратний зовнішній вигляд. Якщо автомат спрацював Вам досить підняти важіль вгору, і електроживлення відновлено.
Заміну пробок на автомати слід довірити кваліфікованого професіонала - електрика, який не тільки правильно підключить автомати, але і допоможе підібрати необхідні засоби автоматичного захисту.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber