Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Ремонт електропроводки починають найчастіше через виникнення будь-яких труднощів з електропостачанням. Кожен час від часу стикається з ситуацією що в квартирі, будинку, офісі виходить з ладу розетка, вимикач або пропадає електропостачання. В такому випадку Вам пройдеться виконати ремонт електропроводки самостійно або викликати фахівця електрика.

Джерел несправності електропроводки, через які може бути необхідно виконати ремонт електропроводки багато. Найбільш поширені джерела несправності електропроводки це:

  • Коротке замикання, основне джерело - порушення ізоляції проводів. Найбільш поширений джерело короткого замикання пошкодження проводки в перегинання проводів, таких як: підключення вимикача або розетки, згин проводу в патронах світильників, скручування дроти електроприладів або подовжувача. Ще короткий замикання відбувається через підключення в одну і ту ж розетки відразу декількох електроприладів за допомогою трійників, внаслідок чого контакти перегріваються і вже через перегрівання контактів електропроводки настає оплавлення ізоляції проводів.

  • Поганий контакт в ділянці з'єднання проводів. З цією несправністю стикаються, при порушенні контакту в цій ділянці з'єднання проводів.

  • Механічне пошкодження проводу. На жаль досить-таки поширена проблема, особливо у випадках, коли, виконуючи ремонт в квартирі, будинку, офісі свердлять стіни або забивають цвяхи, а в цій стіні перебувати прихована електропроводка.

Розібратися з причинами несправності електропроводки досить-таки непросте завдання, навіть для деяких електриків. А виконати якісний ремонт електропроводки тим більше зможе далеко не кожен, потрібно бути дуже акуратним і дотримуватися всіх заходів безпеки, а також мати весь необхідний інструмент і обладнання для ремонту електропроводки. Тому при необхідності ремонту електропроводки звертайтеся до електриків, професіоналам, які з легкістю впораються з ремонтом електропроводки, в ви залишитеся задоволені результатами роботи обраного вами електрика.

Так визначення або усунення несправності в електропроводці телефонуйте нашим фахівцям електрикам, і ми зробимо ремонт вашої електропроводки.

Телефони для зв'язку: Call-центр: (099) 214-80-65; (068) 272-65-97.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber