Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Перепади напруги в житловому секторі відбуваються постійно, навіть з якоюсь частотою, за нашими спостереженнями близько чотирьох випадків на рік по Запоріжжю, про тих, яких ми знаємо! Так ми електрики, звертаємо увагу на гучні заголовки в газетах і інтернеті з темою про перепадах напруги і скажемо, що бували не один раз у людей, яким довелося випробувати високу напругу на своїх нервах, а точніше на електроприладах! Залишати без захисту техніку жодним разі не можна, загрожує це не тільки виходом з ладу, а й пожежею!

Про дрібні випадки газети не пишуть! Зазвичай найдешевший ремонт після такого інциденту становить від двох тисяч гривень, якщо пощастить, звичайно, якщо не пощастить, то все десять або більше! В основному виходять з ладу прилади, які працюють або в режимі очікування! Перша порада! Якщо у вас немає захисту, а технікою не користуєтеся вимикайте техніку з мережі! Наприклад, не кожен пере одяг кожен день!

Один з останніх прикладів на «наших очах» в районі Глінки стався такий ось перепад, жінка звернулася з проблемою вибивання автомата. Приїхали, виявилося справа зовсім не в автоматі! Згоріла у неї пральна машинка, через неї він вибивав, крім цього системний блок комп'ютера, Wi-Fi роутер, супутникова приставка, радіо телефон, магнітофон - в загальному, що було в режимі очікування. Завдяки щасливому випадку не згорів телевізор і холодильник. Це приклад того що перепад напруги нещадний! А це значить варто захистити ваші споживачі електричного струму від такого випадку!

Як електрики з великим досвідом скажімо, що 90% випадків з перепадом напруги можна було б уникнути якщо було б встановлено «Реле напруги», в основі великої статистики варто необізнаність людей, впертість людей, які впевнені що їх пронесе і певного виду «скупість», коли їм пропонують встановити реле напруги при заміні проводки, а вони відмовляються. А решта 10% випадків з перепадами напруги навіть менше мають захист від перепадів напруги.

Як зберегти споживачі електричного струму від перепадів напруги

Є 4 варіанти захистити прилади й техніку від перепадів напруги:

  • Вимикати з розетки електроприлади, які не використовуються.

  • Встановити захист від перепадів напруги «Реле напруги».

  • Встановити стабілізатор напруги

  • Пристрій безперебійного живлення. УБП.

Перший варіант, як варіант. Знижується основний ризик і ймовірність того, що якщо немає захисту взагалі, що хоч щось вціліє при перепаді напруги!

Другий варіант, установка реле напруги найправильніший, оптимальний і робочий метод зберегти вашу техніку і електроприлади! А найголовніше економний метод! Вартість реле напруги від 500 грн., Захист всієї квартири або будинку забезпечена! При аварійному напрузі, реле автоматично відключить квартиру або будинок і техніка залишиться повністю справна, після відновлення напруги, автоматично включиться! Для більш правильного підключення реле напруги його краще підключати через контактор, при невеликих навантаженнях можна обійтися без нього!

Третій варіант, найкращий варіант, але самий витратний, хороший стабілізатор напруги коштує дорого, дешевий буде постійно в ремонті і захисту в цей момент не буде. У квартири встановлювати стабілізатори напруги не раціонально, тому що якщо буде проблема у всіх з напругою, це питання швидко вирішать і напруга стабілізується, тобто захист потрібна для самого аварійного випадку. Стабілізатор напруги для приватного будинку, це вже більш правильний вибір, як мінімум аварійні випадкові ситуації, так найпоширеніші пов'язані з негодою або сусідом, який постійно щось ремонтує, але можна обійтися і реле напругою, техніка буде ціла 100%!

Четвертий варіант захисту - це пристрій безперебійного живлення, це вже вищий рівень захисту, цей варіант підійде для людей з великими фінансами або за потребою, наприклад, захист серверного обладнання від перепадів напруги і повного його відключення для збереження даних і безперебійної роботи. Або для захисту індивідуальної техніки, наприклад, фрілансеру або науковцю, у якого інформація на вагу золота. Найдорожчий спосіб захисту, він необхідний в виключно в індивідуальних випадках!

З нашого великого досвіду, скажімо, що універсальний і початковий спосіб захисту техніки і обладнання від перепадів напруги - це реле напруги!

Всі, хто вже зіткнувся з проблемою перепаду напруги і витратив кругленьку суму на ремонт техніки встановлюють реле напруги! З 10 ваших знайомих, 1 про це вже знає або чув!

Якщо ви вже запланували перестрахуватися і встановити реле напруги, телефонуйте +38 (068) 272-65-97, +38 (099) 214-80-65 отримаєте безкоштовну консультацію і якісну установку реле напруги або стабілізатора напруги!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber