Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

З кожним роком все ми отримуємо все більше значні рахунки за електроенергію. Саме з цієї причини і був винайдений двохтарифний електролічильник. Зовні від звичайного електролічильника двохтарифний електролічильник нічим не відрізняється.

Відмінність буде в тому, що у двотарифного електролічильника ведеться окремий облік споживаної електроенергії в денний і нічний час. У двухтарифні електролічильнику вбудовані спеціальні годинник за часом на яких електролічильник і переключається з одного режиму на інший. Також електролічильник оснащений вбудованою пам'яттю куди записуються вимірювання відрядні в кожен з режимів, і користувач потім може зняти показання в загальному або по кожному з режимів окремо. Якщо на табло електролічильника світиться тільки буква, то це загальні показання, а буква з числом вже показує свідчення у режимам, в різних моделях є відмінність потрібно смоетреть інструкцію по експлатаціі. Двухтарівний лічильник - це нові технології, він повністю автоматизований і тому просто зручний для користувача.

А тепер розберемося яким чином двухтарифні лічильники дають можливість заощадити?

Днем споживана енергія буде коштувати, як зазвичай, а ось в нічний час електроенергія буде коштувати 50% від стандартної вартості. Вигода очевидно, особливо двухтарифні лічильники зручні для тих людей хто пізно лягати спати, або у кого сучасні електроприлади з вбудованими таймерами.

Для того щоб вирішити чи необхідний двохтарифний електролічильник, порахуємо всі його достоїнства:

  • Економія на рахунках за спожиту електроенергію.

  • Швидка окупність установки електролічильника.

  • Велика функціональність електролічильника, в деяких випадках автоматична відправка показань.

Завдяки тому, що споживана електроенергія перерозподіляться на нічний час, таким чином знижується навантаження на електростанції особливо в години, коли всі приходять з роботи і активно користуються електроприладами.

Двотарифний електролічильник практично не має недоліків. Хіба що тільки ви рано лягаєте спати, у вас мало електроприладів і ви не залишаєте їх включеними на ніч, навіть за умови суттєвої економії, тоді двохтарифний електролічильник окупитися не скоро.

Хочете встановити двухтарифні електролічильник в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно виконають установку двухтарифні електролічильників як в квартирі так і в приватному будинку або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання про двухтарифні лічильники. Наші майстри працюють сім днів на тиждень. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00.

Читайте ще:

«Як заощадити електрику

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber