Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

На сьогоднішній день рідкісний сімейний бюджет не відчуває труднощів при оплаті комунальних послуг. Досить велику частину від оплати комунальних послуг становить саме вартість витраченого електрики. Кількість витраченого електрики звичайно можна зменшити і тим самим заощадити досить значну частину сімейного бюджету.

Звичайно, кожен подумав, що він і так економить електроенергію, наприклад, вимикаючи за собою світло, готуючи на невеликому вогні, і це правильно, але істотного результату такі способи економії електрики не принесуть.

Для того щоб відчути істотну різницю при оплаті за електрику, необхідно більш детально все прорахувати, а саме: розібратися яка побутова техніка найбільше споживає електрики, такими електроприладами будуть ті які мають нагрівальні спіралі і термоелементи. Водонагрівачі, бойлери, холодильники, чайники, електродуховки, пральні машини, праска, фен та інші споживають найбільшу кількість електрики. Тому вибираючи додому електроприлад обов'язково слід звернути увагу на його клас енергоефективності, і вибрати більш економічний, таким чином якась економія вже забезпечена.

Лампи розжарювання коштують набагато дешевше сучасних енергозберігаючих ламп, але енергозберігаючі лампи споживають значно менше електрики і мають більш тривалий термін експлуатації, що не тільки відбиває вартість самих ламп, а ще й дає можливість заощадити.

Також існує поняття витрати електрики в режимі очікування. Витрата електрики в режимі очікування - це такий витрата, електрику які намотують електроприлади в так званому "сплячому режимі". У кожній квартирі, в кожному будинку таких електроприладів може бути до 10, а то і більше і уявити нескладно скільки доведеться заплатити за солодкий сон вашої побутової техніки.

Рекомендації для економії електрики:

  • Заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи (LED-лампи).

  • Виходячи з кімнати гасити світло.

  • Читайте інструкції до побутової техніки і стежте за станом електроприладів.

  • Зробіть косметичний ремонт, з урахуванням освітлення і розмежування простору.

  • Протирайте пил з лампочок і проборов освітлення, світла і справді стане більше.

  • Встановіть двохтарифний електролічильник, і в нічний час за споживану електроенергію будете плоті всього 50% вартості, а якщо будете підлаштовуватися під нічний використання основних електроприладів, виходить чималенька економія.

  • Купуйте побутову техніку класу енергоефективності А, А +, А ++.

  • Утепліть кімнату, квартиру, або будинок, і вже на опаленні зможете заощадити електроенергію.

  • Нові технології такі як "розумний будинок" теж дозволять заощадити.

Дотримуючись навіть частини зазначених вище рекомендацій, ви зможете заощадити на оплаті за електрику і витратити ці гроші на інші необхідні вам потреби і порадувати себе і своїх близьких! Навіщо платити більше, якщо можна платити менше!

Тут представлені найпоширеніші способи економія електроенергії, і якщо заглиблюватися в тему енергозбереження можна знайти ще більше способів заощадити!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber