Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.

Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Elektrik.zp.ua

Замовити дзвінок
Послуги електрика в Запоріжжі!

Всі види послуг електрика!
Від заміни розетки до електромонтажу!

Аварійний виклик: Цілодобово - 24\7.
Звичайний виклик: 08:00-19:00 - Без вихідних.

Електрики, як і багатьом іншим речам властиві поломки. Не варто панікувати, в разі якщо згасло світло або знеструмити вся квартира або будинок, перестали працювати розетки або світло якось підозріло моргає необхідно визначити, що ж могло стати причиною.

Для цього потрібно спочатку відключити джерело живлення, і подивитися світло згасло в одній кімнаті або по всій квартирі. Якщо світло все ж по квартирі є, а знеструмлена тільки одна кімната, слід звернути увагу на світильник або люстру, лампу розжарювання або інший прилад освітлення.

Якщо просто перегоріла лампа розжарювання тоді можна впоратися самостійно просто, замінивши її на нову. Після заміни неробочої лампи розжарювання на нову, включаємо вимикач і якщо світло загоряється, то значить все в порядку причина поломки усунена. Якщо ж після заміни лампи розжарювання люстра не запрацювала, значить все не так просто. У цьому випадку питання більш складне може знадобитися ремонт самої люстри, електропроводки або вимикача. Для усунення таких питань варто звернутися до електрика.

Коли світло згасло в усіх або декількох кімнатах, слід оглянути електролічильник, могли вибити або перегоріти пробки, або автомати залежить від того, як давно у вас проводилася ревізія електрощита. Проводити заміну пробок або автоматів слід маючи певні знання і навички в електрики, з цієї причини краще звернутися до майстра.

Може повезти і більше, якщо автомати або пробки не перегоріли, а їх просто вибило, тоді досить просто включити їх заново, натиснувши на важіль. Якщо ж в цьому випадку світло все-таки не з'явився, тоді викликайте електрика. Якщо світ з'явився, перевірте чи скрізь є світло і всі розетки і вимикачі працюють.

Причини, за якими можуть вибити автомати:

  • Перевищення навантаження на електромережу.

  • Різкий перепад напруги в мережі.

  • Електроприлад, який вийшов з ладу.

  • Найважчий випадок - це коротке замикання, в такому випадку іноді і електрикам доводиться по потіти.

Світло згасло по всій квартирі, а автомати вибило, значить електрики немає і у сусідів, можливо варто дочекатися, коли електрику відновиться. Або повідомити про поломку в компанію постачальника електроенергії ПАТ "Запоріжжяобленерго" (РЕМ).

У вас зникло світло і знеструмив квартира в Запоріжжі, телефонуйте: +38 (068) 272-65-97; +38 (099) 214-80-65. Наші електрики професійно впораються з причиною по якій згасло світло або знеструмити як квартира, так і приватний будинок або ж проведуть консультацію, відповівши на всі виниклі питання. Наші майстри працюють без вихідних. Звичайний виклик: 08: 00-19: 00. Так само є послуга термінового виклику електрика!

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Мы в соц.сетях:

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ на зворотний дзвінок і консультацію АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО

Залишити заявку
як ми працюємо
Попередній дзвінок

Попередній
дзвінок

Приїзд майстра

Приїзд
майстра

Узгодження плану робіт

Узгодження
плану робіт

Монтаж

Монтаж

Viber